Astora Márvány8

Eladó téglalakás
Budapest, XV. kerület, földszint

+ 4 kép 1/7
33 900 000 Ft33.9 M Ft 968 571 Ft/m2
1 szoba
35 m²
földszint
építés éve:1950

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 230
Tecnocasa - Imobiliare Kft.
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

XV. KERÜLETBEN: CSENDES MELLÉKUTCÁBAN, ÚJPEST SZOMSZÉDSÁGÁBAN, 35 M2, 1 SZOBÁS, KÖZEPES ÁLLAPOTÚ TÉGLALAKÁS, TÁROLÓVAL.

AZ ÉPÜLET JELLEMZŐI:

1950-es években épült, 12 lakásos társasház, jó lakóközösséggel, rendezett udvarral.

A LAKÁS JELLEMZŐI:

Konyha, zuhanyzós fürdőszoba és galériázott tágas szoba áll rendelkezésre. A nyílászárók műanyagok, hőszigeteltek. A fűtést gázkonvektor látja el, a meleg vizet pedig bojler biztosítja. A fürdőszoba járólapos a többi helyiség pedig laminált parkettás. A konyhabútor a vételár részét képezi. Tartozik a lakáshoz tároló a pincében.

FINANSZÍROZÁS:

A lakás tehermentes, banki finanszírozással is megvásárolható, melyben irodánk ingyenes tanácsadással áll rendelkezésükre!

A hirdetésben szereplő adatok tájékoztató jellegűek.

Várjuk hívását munkanapokon 09.00- 18:00 óra között.

Amennyiben eladná saját ingatlanát, több mint 10 éve működő, kifejezetten a kerületre szakosodott irodánktól, INGYENES ÉRTÉKBECSLÉST kérhet.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 27. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XV. kerület m² ár
Budapest m² ár
969 e Ft
1346 e Ft 28%
1707 e Ft 43%
Ennek az ára
XV. kerület átlagár
Budapest átlagár
33.9 M Ft m Ft
47.1 m Ft 28%
59.6 m Ft 43%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XV. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

389 M Ft
3 szoba
111 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

62 M Ft
2 szoba
53 m²
IV. kerület
Eladó iroda

Budapest, IV. kerület

345 M Ft
406 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

124.413 M Ft
4 szoba
92 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

157.9 M Ft
5 szoba
130 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

100 M Ft
3 szoba
65 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

69.5 M Ft
2 szoba
45 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

140.631 M Ft
3 szoba
74 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

39.9 M Ft
3 szoba
45 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

229 M Ft
4 szoba
106 m²
II. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, II. kerület

810 M Ft
933 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

158.197 M Ft
4 szoba
92 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

185.259 M Ft
2 + 3 szoba
130 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

217.51 M Ft
4 szoba
125 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

119 M Ft
3 szoba
74 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

127.677 M Ft
3 szoba
76 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás