River Life

Eladó téglalakás
Budapest, XV. kerület, 2. emelet

+ 5 kép 1/8
75 500 000 Ft75.5 M Ft 1 198 413 Ft/m2
3 szoba
63 m²
2. emelet
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 230
Tecnocasa - Imobiliare Kft.
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

XV. KERÜLETBEN: ELADÓ EGY ÚJ ÉPÍTÉSŰ, 63 M2, AMERIKAI KONYHÁS NAPPALIS, 2 SZOBÁS, TETŐTÉRI TÁRSASHÁZI TÉGLALAKÁS.

VÁRHATÓ ÁTADÁSI IDŐ 2026 VÉGE!!

A LAKÁS JELLEMZŐI:

A lakás várható átadási határideje 2026 év vége. A társasház 30-as porotherm téglából épül, amelyet egy 12 cm-es szigeteléssel is ellátnak majd. A tetőszerkezet Terrán Zenit betoncserepet kap, a bádogos szerkezet pedig Lindab lemezből fog készülni

A lakásban tágas étkezős amerikai konyhás nappali, 2 szoba, fürdőszoba kerül kialakításra.

A nyílászárók 3 rétegű hőszigetelt ablakok lesznek, alumínium redőnnyel és szúnyoghálóval ellátva. Házközponti fűtés lesz (padlófűtés), amit hőszivattyú lát el, a hűtés-fűtés és használati meleg víz előállítása lakásonként központi meleg víz készítővel történik majd. Az ár tartalmazza a burkolatokat, 6.000-8.000 Ft/ nm ár között szabadon választhatóak és a szanitereket.

FINANSZÍROZÁS:

Az ingatlan TEHERMENTES lesz, hitelre is megvásárolható, az Otthon Start 3% hitel NEM vehető igénybe a lakásra.

Bankfüggetlen tanácsadóink, az ország összes pénzintézete közül gyorsan és gördülékenyen találja meg az Önnek legmegfelelőbb konstrukciót, egyedi kedvezményekkel. A hitel közvetítés díjmentes.

Várjuk hívását munkanapokon 09:00-18:00 között.

A hirdetésben szereplő adatok tájékoztató jellegűek.

Amennyiben eladná saját ingatlanát, több mint 16 éve működő, kifejezetten a kerületre szakosodott irodánktól, INGYENES ÉRTÉKBECSLÉST kérhet.

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1198 e Ft
1292 e Ft 7%
1706 e Ft 30%
Ennek az ára
XV. kerület átlagár
Budapest átlagár
75.5 M Ft m Ft
83.9 m Ft 10%
131.3 m Ft 43%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XV. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

124.413 M Ft
4 szoba
92 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

52.9 M Ft
2 szoba
41 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Király utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

153.9 M Ft
2 szoba
73 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

100 M Ft
3 szoba
65 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

62.9 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
XV. kerület, Rákospalota
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

31.98 M Ft
1 szoba
17 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

63 M Ft
2 szoba
47 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
93 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

82.5 M Ft
2 szoba
59 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
XV. kerület, Rákospalota, Kékszilva utca 2
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

104.889 M Ft
4 szoba
75 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

74.9 M Ft
3 szoba
74 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

56.5 M Ft
2 + 1 szoba
79 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

122.826 M Ft
3 szoba
65 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

94.99 M Ft
3 szoba
75 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

112.056 M Ft
3 szoba
76 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület