Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Rákospalotán, Vasvári Pál utcában, 1930-as években épült, átlagos állapotú, tégla építésű házban, 27 nm-es, kertkapcsolatos, gázkonvektoros fűtésű, felújítandó, azonnal birtokba vehető TEHERMENTES lakás ELADÓ.
Szoba ablaka műanyag thermo üveges, a ház rendezett belső udvarára néz.
A lakáshoz az udvarban tartozik egy közös tároló is.
Közelben iskola és óvoda is van, bevásárlási lehetőség pár perc. Jó közlekedés.
További információért és megtekintésért hívjon bizalommal, akár hétvégén is.
J.Sz. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 380549
Hirdetés feltöltve: 2025. 03. 26. Utoljára módosítva: 2025. 03. 27.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Budapest, XV. kerület, Rákospalota, földszint