Eladó téglalakás
Budapest, XIX. kerület, 2. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
Olyan felújított, hatalmas erkéllyel rendelkező otthont keres Kispest központjában, ahonnan a metró és a KÖKI Terminál is mindössze pár perces sétatávolságra található?
Budapest 19. kerületében, Kispest legkiválóbb közlekedésű részén eladásra kínálunk egy 2. emeleti, 61 m²-es, 1+1 félszobás, felújított, világos lakást, melyhez egy lenyűgöző méretű erkély is tartozik.
AZ INGATLAN ÉS A TÁRSASHÁZ JELLEMZŐI
– 61 m²-es lakótér, világos, délkeleti tájolású elrendezéssel
– az ingatlan egy 1970-es években épült, 4 emeletes, szigetelt, csúsztatott zsalus ház 2. emeletén található
– a lakáshoz egy hatalmas, 14 m²-es belső udvarra néző erkély is tartozik, amely tökéletes helyszíne lehet a kikapcsolódásnak
– az ingatlan egyedileg átalakított, jelenleg 1+1 félszobás, de kisebb átalakítással könnyedén visszaállítható az eredeti, 3 szobás alaprajzi elrendezésre
– a közelmúltban számos felújítás történt: új műanyag hang- és hőszigetelő nyílászárók, több ponton záródó biztonsági ajtó, valamint teljesen felújított fürdőszoba várja az új lakókat
– a nappali padlóját valódi fa parketta fedi, a megfelelő hőmérsékletről pedig klímaberendezés gondoskodik
– a fűtést házközponti rendszer biztosítja egyedi mérőkkel (a közös költség tartalmazza a fűtés átalányát és a vízfelmelegítést is)
– a gépesített konyhabútor a vételár részét képezi
– az ingatlan 1/1 tulajdonú, tehermentes, rövid határidővel költözhető
LOKÁCIÓ ÉS KÖRNYEZET
– 19. kerület, Kispest központja
– a környék infrastruktúrája és közlekedése kiváló: piac, iskola, óvoda, orvosi rendelő és bevásárlási lehetőségek pár perces sétával elérhetőek
– a KÖKI Terminál és a metróállomás egyaránt rövid sétatávolságra található, de az 50-es villamos és számos buszjárat is a közvetlen közelben áll meg
Világos terei és a tökéletes elhelyezkedése miatt kiváló választás mindazok számára, akik egy kényelmes, azonnal élvezhető otthont keresnek.
Ha felkeltette az érdeklődését ez a nagyszerű lakás, hívjon nyugodtan a hét bármely napján, és tekintsük meg személyesen! Független hiteltanácsadással és díjmentes ügyintézéssel is állok rendelkezésére.
Hirdetés feltöltve: 2026. 06. 22.
2 szobás téglalakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, XIX. kerület, 2. emelet