Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, XIX. kerület, földszint

68 500 000 Ft68.5 M Ft 1 593 023 Ft/m2
2 szoba
43 m²
földszint
építés éve:1975

Részletes adatok

Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: B

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 733
Taradáj Ildikó
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Wekerlei Életérzés: Saját Kertkapcsolatos Lakás a Barátok közt Helyszínén!Eladóvá vált egy igazi gyöngyszem a XIX. kerület legkedveltebb részén, a méltán népszerű Wekerletelepen, közvetlenül a híres Barátok közt ház szomszédságában. Ez a földszinti lakás a nyugalom szigete a városon belül, ahol a kertvárosi hangulat modern kényelemmel párosul.Főbb paraméterek:Alapterület: 43 m² kiváló elrendezéssel.Kültér: 16 m²-es fedett terasz és kb. 110 m²-es saját használatú kertrész.Elosztás: Tágas konyha étkezővel, világos nappali, hálószoba beépített gardróbszekrénnyel, fürdőszoba (WC-vel) és egy praktikus éléskamra (spejz).Elhelyezkedés: Földszinti lakás egy rendezett, mindössze 8 lakásos társasházban.Amiért ez az ingatlan különleges:Saját Kert és Terasz: Közvetlenül a bejáratnál egy 16 m²-es fedett terasz várja, amelyhez egy privát kertrész tartozik. Tökéletes helyszín reggeli kávézáshoz, kertészkedéshez vagy baráti sütögetéshez.Rendkívül Alacsony Rezsi: A lakás fenntartása rendkívül pénztárcabarát. A fűtés gázkonvektorral megoldott, a havi költségek pedig minimálisak:Télen: kb. 32.000 Ft (fűtéssel együtt!)Nyáron: kb. 12.000 FtKözös költség: 14.000 FtKörnyék és Életmód:Wekerle varázsa egyedülálló: patinás épületek, platánsorok és egy összetartó, kiváló közösség jellemzi. A közlekedés kiváló, a közelben boltok, piac és minden szükséges szolgáltatás karnyújtásnyira megtalálható.Irányár: 68.500.000 FtNe maradjon le erről a ritka lehetőségről! Ez az ingatlan tökéletes választás fiatal pároknak, egyedülállóknak vagy bárkinek, aki vágyik a kertvárosi nyugalomra, de nem akar lemondani a város közelségéről.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 02. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1593 e Ft
1374 e Ft -16%
1690 e Ft 6%
Ennek az ára
XIX. kerület átlagár
Budapest átlagár
68.5 M Ft m Ft
69.9 m Ft 2%
118.7 m Ft 42%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIX. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

84.466 M Ft
2 szoba
0 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

92.9 M Ft
2 szoba
48 m²
XXIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXIII. kerület

124.9 M Ft
3 szoba
190 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

51.99 M Ft
1 szoba
28 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

178 M Ft
4 szoba
93 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

80.165 M Ft
2 szoba
0 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

85.005 M Ft
2 szoba
0 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

160 M Ft
3 szoba
91 m²
XIX. kerület, József Attila utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

63 M Ft
1 + 2 szoba
57 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

63.278 M Ft
1 szoba
0 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

183 M Ft
3 szoba
85 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

139.9 M Ft
3 szoba
65 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, JÓKAI UTCA 10 3/19
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

100 M Ft
2 szoba
50 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

61.499 M Ft
1 szoba
0 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

63.312 M Ft
1 szoba
0 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

172 M Ft
3 + 1 szoba
87 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület