BAM Living

Eladó téglalakás
Budapest, XIV. kerület, 3. emelet

+ 14 kép 1/17
79 900 000 Ft79.9 M Ft 1 736 957 Ft/m2
1 + 1 szoba
46 m²
3. emelet
építés éve:1920

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Elektromos
Emelet: 3. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: D

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Molnár Imre
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Minőségi otthon eladó a Városligetnél, panorámás kilátással! A lakás 46m2-es, amerikai konyhás nappalival, és egy csendes zöld kertre néző hálóval rendelkezik, ahol akár nyitott ablak mellett aludhat. A nemrégiben történt felújítás során minden ki lett cserélve. Minőségi 3 rétegű fa nyílászárók, prémium burkolatok, egyedi beépített bútorok, különleges gránit konyhapult, klíma, riasztó csak pár dolog, ami a lakást jellemzi. A lakás előtti gang rész kiszélesedik, jó teret adva akár egy kis teraszként használni azt.Ebbe a lakásba azonnal beköltözhet, csak a bőröndjét kell hoznia!
Várom megtiszeltő érdeklődését:
Molnár Imre: +3670/777-6342

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1737 e Ft
1498 e Ft -16%
1617 e Ft -7%
Ennek az ára
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
79.9 M Ft m Ft
76.9 m Ft -4%
240.4 m Ft 67%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

239 M Ft
4 szoba
160 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

86.83 M Ft
2 szoba
56 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

106.7 M Ft
3 szoba
71 m²
IX. kerület, Ferencváros, Ráday utca
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

165 M Ft
3 szoba
78 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

121.2 M Ft
3 szoba
72 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

375 M Ft
3 szoba
165 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.6 M Ft
2 szoba
46 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

380 M Ft
360 m²
426 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

102.99 M Ft
3 szoba
67 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

105.8 M Ft
3 szoba
69 m²
XIV. kerület, Kiszugló, Kövér Lajos utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

100 M Ft
1 szoba
330 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

131 M Ft
3 szoba
74 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

107.49 M Ft
3 szoba
64 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142 M Ft
4 szoba
126 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
55 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
6 szoba
150 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Tahi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület