BAM Living

Eladó téglalakás
Budapest, XIV. kerület, földszint

+ 10 kép 1/13
88 000 000 Ft88 M Ft 1 419 355 Ft/m2
2 szoba
62 m²
földszint
építés éve:1990

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Gujdár Zsuzsa
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

BEFEKTETŐK FIGYELEM DUPLA LAKÁS, DUPLA HOZAM ZUGLÓ PRÉMIUM RÉSZÉN! Alsórákos egyik legkeresettebb részén kínálunk egy ritka, két különálló lakásból álló ingatlanlehetőséget, amely azonnali bérbeadásra vagy többcélú hasznosításra is tökéletes!1 FELSŐ LAKÁS (magasföldszint): 60 m² + erkély nappali + hálós elosztás teljeskörűen felújítva (2 éve) 33 m²-es fedett kocsibeálló Ár: 88 M Ft2 ALSÓ LAKÁS (félszuterén, külön bejárattal): ~60 m², végig ablakos, világos nappali + hálós, amerikai konyhás prémium minőségben kialakítva Ár: 62 M Ft⸻- Miért ideális befektetés? Két külön lakás két külön bevételi forrás Kiváló kiadhatóság (lokáció + állapot miatt) Azonnal bérbe adható, nincs felújítási költség Alacsony fenntartás jobb nettó hozam Rugalmas hasznosítás: hosszútávú kiadás saját használat + kiadás kombináció⸻- Extra potenciál: két generáció együttélése iroda + lakás egy helyen⸻- Prémium zuglói lokáció, kiváló infrastruktúra, ingyenes parkolás- Egyben vagy külön is megvásárolható!- Az ilyen típusú, azonnal pénzt termelő ingatlanok ritkák és gyorsan elkelnek!- Hívj most, és nézd meg, mielőtt más lecsap rá!

Irányár: 88000000 Ft
Érdeklődni: Gujdár Zsuzsa 30/425-0224 gujdar.zsuzsa@dh.hu

Referencia szám: LK051142

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1419 e Ft
1498 e Ft 5%
1690 e Ft 16%
Ennek az ára
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
88 M Ft m Ft
76.9 m Ft -15%
88.7 m Ft 1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
55 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó garázs

Budapest, XIII. kerület

10 M Ft
15 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

86.83 M Ft
2 szoba
56 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

121.2 M Ft
3 szoba
72 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

107.49 M Ft
3 szoba
64 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

100 M Ft
4 szoba
69 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

69.5 M Ft
1 + 1 szoba
45 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

105.8 M Ft
3 szoba
69 m²
IX. kerület, Ferencváros, Ráday utca
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

165 M Ft
3 szoba
78 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

192 M Ft
4 szoba
131 m²
III. kerület, Csillaghegy
Eladó telek

Budapest, III. kerület

199.5 M Ft
977 m²
0 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

123.2 M Ft
3 szoba
73 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület