Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budapest, XIV. kerület, 2. emelet

+ 2 kép 1/5
59 999 000 Ft59.999 M Ft 1 935 452 Ft/m2
2 szoba
31 m²
2. emelet
építés éve:1930

Részletes adatok

Fűtés: Elektromos
Emelet: 2. emelet
Energetikai besorolás: F

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 869
Plachy Zsuzsa
Duna House - Kulcs-Pont Ingatlan Kft. - Budapest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Budapest XIV. kerületében kínálom megvételre ezt a 31 m²-es, amerikai konyhás nappali + külön hálószobás, teljes körűen felújított lakást, egy kulturált, mindössze 6 lakásos társasház 2. emeletén.

Az ingatlan ideális választás első lakásnak vagy befektetésnek, kiváló lokációjának és praktikus elosztásának köszönhetően.

FŐBB PARAMÉTEREK: 31 m² alapterület Nappali + külön hálószoba 2. emelet (lift nincs) Kis lakóközösség (6 lakás) Északkeleti tájolás Utcai + udvari nézet kombinációja

MŰSZAKI TARTALOM: Teljes körű felújítás (kb. 7 éve) Villany- és vízvezetékek cserélve Műanyag, kétrétegű nyílászárók Modern, beépített konyha Felújított fürdőszoba Hűtő-fűtő klímás rendszer
KÖLTSÉGEK: Közös költség: 8.000 Ft/hó Rezsi: kb. 20.000 Ft/hó
ELHELYEZKEDÉS:A környék infrastruktúrája kiváló: villamosok (3, 62, 62A), valamint számos buszjárat pár perc sétával elérhető, így a belváros gyorsan megközelíthető
MIÉRT JÓ VÁLASZTÁS? Azonnal költözhető állapot Külön hálószoba ritka ebben a méretben Alacsony fenntartási költségek Kiváló bérbeadhatóság Stabil, kis lakóközösség

Ajánlom: befektetőknek (könnyen kiadható) első lakás vásárlóknak egyedülállóknak vagy pároknak

A hirdetés AI által generált fotókat is tartalmaz.
Amennyiben felkeltette az érdeklődését, keressen bizalommal, és egyeztessünk megtekintési időpontot!
Amennyiben az ingatlan megfelelne az elvárásainak de nem rendelkezik a teljes vételárral? Ebben az esetben a CREDIPASS munkatársai kötelezettség- és díjmentes tanácsadással állnak Ügyfeleink rendelkezésére.
Használja ki a jelenleg még érvényben lévő kedvező kamatozású hiteleket, CSOK-ot, illetékkedvezményt!
Hétvégén is várom megtisztelő hívását, abban az esetben is ha csak hitelre lenne szüksége,
Várom hívását, ha még el kell adnia ahhoz, hogy vásárolni tudjon!

Várom megtisztelő hívását: Plachy Zsuzsa 30-8695401

Referencia szám: LK069830

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1935 e Ft
1498 e Ft -29%
1690 e Ft -15%
Ennek az ára
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
59.999 M Ft m Ft
76.9 m Ft 22%
88.7 m Ft 32%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

121.4 M Ft
3 szoba
77 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

59.9 M Ft
2 szoba
46 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

106.7 M Ft
3 szoba
71 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

230 M Ft
5 szoba
335 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

380 M Ft
360 m²
426 m²
VI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, VI. kerület

339 M Ft
4 szoba
121 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

107.49 M Ft
3 szoba
64 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

72.9 M Ft
3 szoba
50 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

52 M Ft
1 szoba
42 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

110 M Ft
6 szoba
140 m²
IV. kerület, Újpest, Venetiáner utca
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

43.9 M Ft
2 szoba
33 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

78.9 M Ft
3 szoba
56 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

123.2 M Ft
3 szoba
73 m²
XIV. kerület, Istvánmező, Hungária körút
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

119.6 M Ft
4 szoba
104 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

64 M Ft
2 szoba
40 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület