Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, XIV. kerület, Nagyzugló, Szervián utca, földszint

+ 6 kép 1/9
60 000 000 Ft60 M Ft 1 666 667 Ft/m2
1 szoba
36 m²
földszint
építés éve:1960

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 307
Duna House - Kispest
Duna House - Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Csendes, parkra néző földszinti lakás kiváló elosztással!

Eladásra kínálok egy 36 m²-es, praktikus elosztású, földszinti lakást csendes, zöld környezetben.

Az ingatlan egyik legnagyobb előnye a tágas, közel 20 m²-es szoba, amely kellemes életteret biztosít, valamint a nagy méretű, étkezővel egybekötött konyha, ami ritkaságnak számít ebben a kategóriában.

A lakás parkra néz, így nyugodt, csendes hangulatot kínál a mindennapokhoz. A nyílászárók már cserélve lettek, ami hozzájárul az energiahatékonysághoz és a komfortérzethez.

Az elosztás kiváló, minden négyzetméter jól kihasználható, így ideális választás lehet akár első lakásnak, befektetésnek vagy kiadásra is.

A környék infrastruktúrája remek: a közelben több tömegközlekedési lehetőség is elérhető, így a város bármely pontja könnyedén megközelíthető.
Főbb jellemzők:
  -36 m² alapterület
  -földszinti elhelyezkedés

  -parkra néző, csendes lakás

  -20 m²-es szoba

  -tágas konyha étkezővel

  -új nyílászárók

  -kiváló elosztás

  -jó közlekedés

Amennyiben egy élhető, jól kiadható vagy könnyen fenntartható lakást keres, érdemes megtekinteni!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nagyzugló m² ár
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1667 e Ft
841 e Ft -98%
1533 e Ft -9%
1723 e Ft 3%
Ennek az ára
Nagyzugló átlagár
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
60 M Ft m Ft
27.7 m Ft -116%
52.4 m Ft -14%
59.3 m Ft -1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület, Nagyzugló, Szervián utca, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

100 M Ft
4 szoba
69 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

82.9 M Ft
1 + 1 szoba
50 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

105.77 M Ft
3 szoba
69 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

89.9 M Ft
4 szoba
114 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

121.4 M Ft
3 szoba
77 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

24.5 M Ft
1 szoba
10 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

230 M Ft
5 szoba
335 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

129 M Ft
2 szoba
71 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

223.6 M Ft
4 szoba
173 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

107.49 M Ft
3 szoba
64 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

54.9 M Ft
2 szoba
42 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

41.5 M Ft
1 szoba
26 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

64.9 M Ft
3 szoba
66 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

130.5 M Ft
3 szoba
84 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

127.9 M Ft
3 szoba
87 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház