Astora Art House

Eladó téglalakás
Budapest, XIV. kerület, 3. emelet

+ 4 kép 1/7
67 500 000 Ft67.5 M Ft 1 569 767 Ft/m2
1 + 1 szoba
43 m²
3. emelet
építés éve:1970

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 3. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 231
Gábris Hanga
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladásra kínálunk egy újszerű állapotú, téglaépítésű lakást Budapesten, a csendes Bosnyák téren.
A 43 négyzetméteres ingatlan a 3. emeleten helyezkedik el, és gázcirkó fűtéssel van felszerelve.
Az 1+1 szobás elrendezés ideális lehet egyedülállók vagy kisebb családok számára.
Az utcai kilátást biztosító ablakok kellemes fényviszonyokat teremtenek a nap folyamán.
Könnyedén megközelíthető tömegközlekedéssel és gyalogosan is; tökéletes választás mindazok számára, akik a város szívében szeretnének élni.
Ne hagyja ki ezt a kivételes lehetőséget, váltson valóra egy álom otthont ebben a békés környéken! ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 393698

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1570 e Ft
1500 e Ft -5%
1675 e Ft 6%
Ennek az ára
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
67.5 M Ft m Ft
77 m Ft 12%
88.4 m Ft 24%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

129 M Ft
2 szoba
71 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

230 M Ft
5 szoba
335 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

107.49 M Ft
3 szoba
64 m²
XIV. kerület, Kiszugló, Kövér Lajos utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

100 M Ft
1 szoba
330 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

80 M Ft
1 + 1 szoba
39 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

121.2 M Ft
3 szoba
72 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

150 M Ft
2 szoba
111 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

106.7 M Ft
3 szoba
71 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

112.4 M Ft
3 szoba
76 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

109.9 M Ft
2 szoba
63 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
2 szoba
30 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

64 M Ft
2 szoba
40 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

79.5 M Ft
3 szoba
63 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

105.77 M Ft