Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, XIV. kerület, Törökőr, Törökőr, 1. emelet

+ 3 kép 1/6
59 990 001 Ft59.99 M Ft 1 817 879 Ft/m2
1 szoba
33 m²
1. emelet
építés éve:1950

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Elektromos
Emelet: 1. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 180
Duna House - New Palace
Szentendre Városkapu

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Olyan lakást keresel, amibe tényleg csak beköltözni kell?
Akkor nézd meg ezt a XIV. kerületi, Róna utcai garzont Törökőr részén.

A lakásról:
* 33 m², 1 szoba
* belső, parkos részre néz csendes, zöld kilátás
* a parkban játszótér + kutyafuttató
* teljesen rendben van: villany, vízvezetékek, fűtés, burkolatok felújítva
* bútorok + gépek már bent vannak neked tényleg csak a bőröndöt kell hoznod

Társasház:
*Kulturált
* Korszerűsítésen esett át.( Bejárati ajtó csere, festés)

Környék / élhetőség (sétatávolság):
* üzletek (Tesco, kis bolt, pékség)
* kormányablak
* bölcsőde
* orvosi rendelő

Közlekedés:
* 3 perc séta: busz 7, 8E, 108, 110, 112, 133E, 907, 979
* troli 82, 82A
* Bosnyák tér: kb. 10 perc séta vagy 1 megálló
* villamos 3, 62, 62A

Ha egy csendes, élhető, zöldre néző, kész lakást keresel jó közlekedéssel, keress meg a megtekintéssel.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Törökőr m² ár
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1818 e Ft
1427 e Ft -27%
1533 e Ft -19%
1723 e Ft -6%
Ennek az ára
Törökőr átlagár
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
59.99 M Ft m Ft
44.2 m Ft -36%
52.4 m Ft -14%
59.3 m Ft -1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület, Törökőr, Törökőr, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

131 M Ft
3 szoba
74 m²
XII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XII. kerület

774 M Ft
27 szoba
820 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

230 M Ft
5 szoba
335 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

105.77 M Ft
3 szoba
69 m²
XIV. kerület, Kiszugló, Kövér Lajos utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

100 M Ft
1 szoba
330 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

121.2 M Ft
3 szoba
72 m²
XI. kerület, Kőérberek, Kékperje utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

220 M Ft
5 + 3 szoba
123 m²
XXI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXI. kerület

197 M Ft
5 szoba
363 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

123.2 M Ft
3 szoba
73 m²
XXI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXI. kerület

188.5 M Ft
6 szoba
240 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

106.7 M Ft
3 szoba
71 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

82.9 M Ft
1 + 1 szoba
50 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

63 M Ft
2 szoba
48 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

64.9 M Ft
3 szoba
66 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

130.5 M Ft
3 szoba
84 m²
XIV. kerület, Istvánmező, Hungária körút
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

119.6 M Ft
4 szoba