Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, XIV. kerület, 2. emelet

+ 12 kép 1/15
71 900 000 Ft71.9 M Ft 1 438 000 Ft/m2
2 szoba
50 m²
2. emelet
építés éve:1966

Részletes adatok

Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: 2. emelet
Közmű: Szélessáv
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: G

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 441
Innováció Ingatlan
Innováció ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Csak az irodai kínálatban!
AZONNAL KÖLTÖZHETŐ!
XIV. kerület, Nagyzugló zöldövezeti részén ELADÓ egy kis lakóközösségű házban, PARKOSÍTOTT környezetben lévő EMELETI, NAPFÉNYES, TEHERMENTES, 2 nm LOGGIÁS LAKÁS, TÁROLÓVAL együtt!

A II. emeleti ingatlan 2 különnyíló SZOBA, - 18,7 nm PARKRA és 9,6 nm utcára néző, - ablakos 8,55 nm ÉTKEZŐS KONYHA, SPEJZ, FÜRDŐSZOBA, WC elosztású, gázkonvektor fűtésű.

Az 50 nm alapterületű ingatlan DÉLKELETI fekvésű, JÓ állapotú, tulajdonosai gondosan használták, a NYÍLÁSZÁRÓK és az ELEKTROMOS vezetékek korszerűsítésre kerültek, vízórával rendelkezik, belmagassága 2,8 méter. A lakáshoz egy SAJÁT használatú, zárt, 2 nm TÁROLÓ tartozik.

A közösköltség 12 500 Ft/hó, a lakóközösség kulturált, összetartó, a lift nélküli 3 emeletes, kamerarendszerrel felszerelt LÉPCSŐHÁZ tiszta, KARBANTARTOTT, a TETŐ felújítása megtörtént, a társasház megtakarítással rendelkezik, a lépcsőház 12 lakásos, az internet szolgáltató a ONE.

BEFEKTETÉSNEK is kiváló választás, AZONNAL kiadható! Főiskolák, egyetemek közelsége és a közlekedés miatt is méltán népszerű ez a PARKOSÍTOTT, kulturált KÖRNYÉK!
A 200 méterre lévő RENDEZETT, KARBANTARTOTT Pillangó PARK, TÖBBFÉLE kikapcsolódási, sportolási lehetőséget nyújt, ÚJ, zárt játszóterek, IGÉNYES sportpályák, KIÉPÍTETT futókör, BIZTONSÁGI kamera rendszer!
Kiváló megközelítés, az M2 metró, 80-as trolibusz, 130-as busz, a belváros 15 percen belül elérhető, óvodák, iskolák, bevásárlási lehetőségek – TESCO, CBA, - OBI, mind a közelben!

A cégünk által piacra kerülő ingatlanokról a rendelkezésünkre álló, valós adatok alapján széles körű tájékoztatást nyújtunk.
Gyakorlati szakmai tapasztalatunknak köszönhetően körültekintően járunk el az értékesítési, bérbeadási folyamatokban, együttesen képviselve és támogatva az Ügyfeleink közötti sikeres megállapodást!

Bármikor fogadom hívását, amennyiben nem lennék elérhető, visszahívom!
Hivatkozási szám: 2337

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1438 e Ft
1498 e Ft 4%
1690 e Ft 15%
Ennek az ára
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
71.9 M Ft m Ft
76.9 m Ft 6%
88.7 m Ft 19%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

78.9 M Ft
3 szoba
56 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

86.83 M Ft
2 szoba
56 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142 M Ft
4 szoba
126 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

96.4 M Ft
2 szoba
58 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

375 M Ft
3 szoba
165 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

380 M Ft
360 m²
426 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
6 szoba
150 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

107.49 M Ft
3 szoba
64 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

81 M Ft
2 szoba
46 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

105.8 M Ft
3 szoba
69 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

112.4 M Ft
3 szoba
76 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

123.2 M Ft
3 szoba
73 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

129 M Ft