Seven Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, XIV. kerület, Alsórákos, Telepes utca 82-86, 2. emelet

1/1
76 700 000 Ft76.7 M Ft 2 072 973 Ft/m2
1 + 1 szoba
37 m²
2. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 500
Mester-Építő Kft Értékesítés

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Krisztina Kert – Kertvárosi nyugalom, városi kényelemmel ötvözve

A Krisztina Kert egy 104 lakásos, négy épülettömbből álló modern társasház, amely -1 szint + földszint + 4 emelet kialakítással, harmonikusan illeszkedik Zugló kertvárosi környezetébe. A projekt célja, hogy a természetközeli életérzést ötvözze a városi infrastruktúra előnyeivel, ideális otthont kínálva családoknak, pároknak és befektetőknek egyaránt.

Az -1 szinten kapnak helyet a kényelmes gépkocsi beállók, valamint az itt található, külön megvásárolható tárolóhelyiségek. A mélygarázs közvetlenül a Telepes utca felől, egy rámpán keresztül megközelíthető, automata garázskapun át.

Az 1–3. emeleteken jól átgondolt, funkcionális elrendezésű lakások találhatók, minimális variációkkal, míg a 4. emeleten egyedi alaprajzú és változatos méretű lakások kínálnak exkluzív lehetőségeket. A földszinten közös helyiségek kerülnek kialakításra, mint például kukatárolók, elektromos helyiség, valamint a négy különálló lépcsőház, melyek mindegyikéhez saját, 8 személyes, akadálymentes lift tartozik.

Az épület főbejárata szintén a Telepes utcáról nyílik. A lakóépületek közötti belső udvarban egy gondosan megtervezett, üde zöldfelület kap helyet, amely kellemes, pihenésre alkalmas közösségi térként szolgál. A földszinti lakásokhoz tartozó magánkertek előre kialakított elválasztással biztosítják a saját használatú, zöld környezet nyugalmát.

Kiváló elhelyezkedés – minden, amire csak szükség lehet

A Krisztina Kert nem csupán egy nyugodt, zöldövezeti otthon – hanem egy olyan élettér, ahol a mindennapi kényelem természetes része az életnek. A környék kiemelkedő infrastruktúrával rendelkezik, minden fontos szolgáltatás karnyújtásnyira elérhető.

A közelben megtalálható:

• hangulatos éttermek és cukrászdák a gasztronómiai élményekhez
• bölcsődék, óvodák, iskolák a családosok kényelméért
• sportcsarnok, szabadtéri lehetőségek az aktív életmódhoz
• gyógyszertárak, orvosi rendelők a gyors és könnyű egészségügyi ellátásért

A Krisztina Kert tökéletes választás azoknak, akik egy csendes, zöld környezetben szeretnének élni, de nem akarnak lemondani a városi élet kényelméről.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Alsórákos m² ár
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
2073 e Ft
1664 e Ft -25%
1498 e Ft -38%
1617 e Ft -28%
Ennek az ára
Alsórákos átlagár
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
76.7 M Ft m Ft
113.9 m Ft 33%
76.9 m Ft 0%
240.4 m Ft 68%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület, Alsórákos, Telepes utca 82-86, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

123.2 M Ft
3 szoba
73 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

121.4 M Ft
3 szoba
77 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Dózsa György út
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95.5 M Ft
2 szoba
67 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Rákóczi út
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

192 M Ft
5 szoba
122 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/b
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

110 M Ft
2 szoba
44 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Klauzál utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

63.4 M Ft
1 szoba
39 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Raoul Wallenberg utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

83.5 M Ft
1 szoba
42 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

493 M Ft
5 szoba
285 m²
V. kerület, Belváros, Aranykéz utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

249.9 M Ft
3 szoba
85 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

112.4 M Ft
3 szoba
76 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

130.5 M Ft
3 szoba
84 m²
XIV. kerület, Istvánmező, Hungária körút
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

119.6 M Ft
4 szoba
104 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

192 M Ft
4 szoba
131 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület