Seven Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, XIV. kerület, Herminamező, 3. emelet

+ 5 kép 1/8
132 900 000 Ft132.9 M Ft 1 898 571 Ft/m2
3 szoba
70 m²
3. emelet
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 3. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 355
Korondi Ottó
House Hunters

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Szeretne olyan otthonban élni, ahol a korszerű technológia és a kertvárosi nyugalom tökéletes harmóniában találkozik?

A The Hunters ingatlaniroda kínálatában a XIV. kerület egyik legkedveltebb részén, a Bosnyák tér közvetlen közelében valósul meg mindössze 15 lakásos, exkluzív projektünk, amely a tudatos és igényes otthonkeresők minden elvárására választ ad.

Mi emeli ki ezeket az otthonokat a kínálatból?

● Fenntartható prémium megoldások: A korszerű központi levegő–víz hőszivattyús rendszer és a modern padlófűtés nemcsak kiemelkedő komfortérzetet, hanem energiatakarékos működést is biztosít.

● Az Önre szabott élettér: Az 54–84 m² közötti lakások tágas amerikai konyhás nappalival és 2–3 külön nyíló hálószobával készülnek. A burkolatok szabadon választhatók, így új otthona valóban az Ön ízlését tükrözi majd.

● Kényelem kompromisszumok nélkül: A szintek között csendes személyfelvonó közlekedik, az ablakokat elektromos redőnnyel és rovarhálóval szereljük a maximális kényelem érdekében.

● Zöld, élhető környezet: A 817 m²-es, gondosan kialakított közös kert automata öntözőrendszerrel és ellenálló növényállománnyal biztosít nyugodt, pihenésre alkalmas környezetet.

Exkluzív megoldások a magasabb igényekhez
Biztonság és innováció

● Minden lakás saját hűtő-fűtő klímaberendezéssel felszerelt.
● A biztonságról több ponton záródó alumínium bejárati ajtók és előkészített riasztórendszer gondoskodik.
● A parkolóhelyek fűtött lehajtón keresztül érhetők el, több állásnál elektromos autótöltési lehetőséggel.
● A vásárlás biztonságát ütemezett, készültségi fokhoz igazított fizetési konstrukció garantálja.

Emelje új szintre otthonélményét! Keressen bizalommal, és tekintsük át együtt a részleteket.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Herminamező m² ár
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1899 e Ft
1628 e Ft -17%
1539 e Ft -23%
1694 e Ft -12%
Ennek az ára
Herminamező átlagár
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
132.9 M Ft m Ft
106 m Ft -25%
113.9 m Ft -17%
132.3 m Ft 0%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület, Herminamező, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

130.5 M Ft
3 szoba
84 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

139 M Ft
2 szoba
72 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

160 M Ft
3 szoba
91 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

140 M Ft
3 szoba
70 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

123.2 M Ft
3 szoba
73 m²
IV. kerület, Újpest, Rév utca 1
Eladó telek

Budapest, IV. kerület

1.651 M Ft
4324 m²
0 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

172 M Ft
3 + 1 szoba
87 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

230 M Ft
5 szoba
335 m²
V. kerület, Belváros, Molnár utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
28 m²
XIV. kerület, Istvánmező, Hungária körút
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

119.6 M Ft
4 szoba
104 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

112.4 M Ft
3 szoba
76 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Vörösmarty utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

80 M Ft
4 szoba
75 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

121.4 M Ft
3 szoba
77 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

110.4 M Ft
3 szoba
69 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás