Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, XIV. kerület, Alsórákos, Erzsébet királyné útja 108-110, 1. emelet

1/1
86 830 000 Ft86.83 M Ft 1 523 333 Ft/m2
2 szoba
57 m²
1. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 644
Sundell Értékesítés

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Modern otthonok Zugló szívében! Az Erzsébet 108 lakópark korszerű építészeti megoldásokkal, barátságos megjelenéssel és világos életterekkel kínál lakásokat. Környezetbarát fűtési és hűtési rendszer, egyedi hőmennyiség mérők, kertkapcsolatos földszinti lakások, mélygarázs és tárolók állnak rendelkezésre.

Lakóparkunk 2 épületből álló épületegyüttes 5 lépcsőházzal, amely 3-5, valamint 6 emelettel rendelkezik. A két különálló épülethez külön bejáratú teremgarázs biztosítja a könnyebb és szabadabb forgalmat, ahol minden ügyfelünk opcionálisan választhat magának gépkocsibeállót különböző méretekben. A garázsszinteken továbbá külön bejáratú tárolók vásárlása is biztosított, szintén ügyfeleink egyedi igényeinek megfelelően. Gépkocsibeálló kizárólag lakással együtt vásárolható.

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 24. Utoljára módosítva: 2026. 04. 08.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Alsórákos m² ár
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1523 e Ft
1664 e Ft 8%
1498 e Ft -2%
1690 e Ft 10%
Ennek az ára
Alsórákos átlagár
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
86.83 M Ft m Ft
113.9 m Ft 24%
76.9 m Ft -13%
88.7 m Ft 2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület, Alsórákos, Erzsébet királyné útja 108-110, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

121.2 M Ft
3 szoba
72 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

94.99 M Ft
2 szoba
45 m²
IX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IX. kerület

74 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

69.5 M Ft
1 + 2 szoba
57 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

53.9 M Ft
2 szoba
51 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

105.77 M Ft
3 szoba
69 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

169.9 M Ft
5 szoba
130 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

99.76 M Ft
3 szoba
81 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

102.99 M Ft
3 szoba
67 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

68.5 M Ft
2 + 1 szoba
61 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

129 M Ft
2 szoba
71 m²
XIV. kerület, Kassai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

99 M Ft
2 + 1 szoba
89 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

72.8 M Ft
1 szoba
33 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

89.9 M Ft
3 szoba
74 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

23.625 M Ft
1 szoba
47 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

86.83 M Ft
2 szoba
56 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

121.4 M Ft