Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, XIV. kerület, Herminamező, Bácskai utca 29/b, földszint

1/1
154 750 000 Ft154.75 M Ft 1 547 500 Ft/m2
4 szoba
100 m²
földszint

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: C

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 568
Rezideo

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

A CASCADE RESIDENCE egy modern, jól megközelíthető lakóprojekt Budapest szívében, Zuglóban, amely mindössze 10 modern, városi ingatlant kínál új tulajdonosainak. Az ingatlan teljeskörű, prémium minőségű felújítás alatt áll.

A projekt a letisztult design, az élhető terek és az időtálló érték ötvözete, ideális választás saját otthonnak vagy befektetésnek egyaránt. A lakások és irodák korszerű kivitelezéssel, minőségi anyagokkal készültek, igazodva a mai modern életstílushoz.
A lakások fűtését és hűtését levegős hőszivattyú rendszer biztosítja, padlófűtéssel és fan-coilos hűtéssel – így télen és nyáron is kellemes klíma várja önt.

Az energiatakarékos megoldások és a korszerű épületgépészet garantálják a kedvező fenntartási költségeket és a fenntartható működést.
Az épület kiváló hő- és hangszigetelésű, 13 cm vastag grafitos EPS hőszigeteléssel és háromrétegű hőhídmentes nyílászárókkal készült.
A tűzgátló, MABISZ-minősített biztonsági ajtók, a gondosan méretezett falszerkezetek és a csendes lakáselválasztás mind a nyugodt, biztonságos otthon érzetét szolgálják.

KIVÁLÓ ELHELYEZKEDÉS ZUGLÓBAN

Közlekedés: A Tisza István tér (buszmegálló) mindössze 4 perc sétára található, ahonnan számos járattal könnyedén elérhető a város minden pontja.

Infrastruktúra: A környék kiváló infrastruktúrával rendelkezik. Helyi boltok, pékségek és zöld parkok is megtalálhatók a közelben, ideális egyensúlyt teremtve a városi kényelem és
a nyugalom között.

Életminőség: A földszinti lakások privát kertkapcsolattal, az emeleti otthonok napfényes erkéllyel vagy terasszal rendelkeznek.

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 30. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Herminamező m² ár
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1548 e Ft
1738 e Ft 11%
1588 e Ft 3%
1738 e Ft 11%
Ennek az ára
Herminamező átlagár
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
154.75 M Ft m Ft
139.4 m Ft -11%
146.9 m Ft -5%
186.1 m Ft 17%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület, Herminamező, Bácskai utca 29/b, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XIV. kerület, Kassai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

99 M Ft
2 + 1 szoba
89 m²
XIV. kerület, Kiszugló, Kövér Lajos utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

100 M Ft
1 szoba
330 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

129 M Ft
2 szoba
71 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

94.99 M Ft
2 szoba
45 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

105.77 M Ft
3 szoba
69 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

46.9 M Ft
1 + 1 szoba
30 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

78.2 M Ft
6 szoba
173 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

380 M Ft
360 m²
426 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

107.49 M Ft
3 szoba
64 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

59.999 M Ft
2 szoba
31 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.6 M Ft
1 szoba
38 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

125 M Ft
3 szoba
71 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

72.99 M Ft
2 szoba
55 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
40 m²
XIV. kerület, Istvánmező, Hungária körút
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

119.6 M Ft
4 szoba
104 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Keszkenő u
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület