Seven Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, XIV. kerület, Istvánmező, Abonyi, félemelet

+ 5 kép 1/8
59 000 000 Ft59 M Ft 1 594 595 Ft/m2
1 szoba
37 m²
félemelet

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Gázkonvektor
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 389
CH Ingatlan iroda
City & Home ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

XIV. kerületben (Zugló) az Abonyi utcában – 37 m² magasföldszinti garzon lakás telken belüli parkolással eladó!
Ár: 59 MFt (kb. 1,59 M Ft/m²)
A lakás praktikus elosztású: a közlekedőből nyílik a külön WC, a fürdőszoba, a konyha és a tágas szoba. A belső udvarra néző ablakok miatt csendes, nyugodt; az udvari zöld és a környék fás, ligetes karaktere kellemes lakókörnyezetet ad. A társasház rendezett, barátságos közösséggel.

Főbb adatok
• 37 m² lakótér + ~2 m² alagsori tároló
• Magasföldszint, lift nincs
• Belső udvarra néző, körbefűtött (minden oldalról lakás határolja)
• 1970-es években épült tégla társasház, 3 szint, több lakás
• Nyílászárók: műanyag, hőszigetelt
• Fűtés: gázkonvektor | Meleg víz: villanybojler
• Elosztás: előszoba–közlekedő, külön WC, fürdőszoba, konyha, egy szoba
• Beépített szekrény a szobában és az előszobában, konyhabútor
• Közös költség: 10 eFt/hó (hulladék, kertész, takarítás, karbantartás, biztosítás)
• Vízfogyasztás: egyedi mérő
• Parkolás: telken belül biztosított
• Tulajdonjog: 1/1, tehermentes, azonnal költözhető

Környék, amiért szerethető:
• Városliget pár perc gyalog: Hősök tere, Szépművészeti Múzeum, Műcsarnok, Néprajzi Múzeum, Magyar Zene Háza, Állatkert, Széchenyi fürdő – top budapesti látnivalók koncentrációja.
• Stefánia Palota – Honvéd Kulturális Központ közvetlen közelben (Stefánia út 34–36.).
• Nagy rendezvényhelyszínek és bevásárlás: Puskás Aréna, Papp László Budapest Sportaréna, Arena Mall (Keleti mellett).

Közlekedés – gyors belvárosi kapcsolat
• Trolibuszok a sarkon (Stefánia út / Thököly út): 72, 75 – belváros, Liget, Puskás irányok.
• M2 metró – Puskás Ferenc Stadion (gyors elérés gyalog/trolival); innen városszerte átszállások.
• M1 metró – Hősök tere (Andrássy út–Belváros). A megállónál több busz és troli is csatlakozik.
• 1-es villamos – Hungária körút / Puskás Ferenc Stadion: körgyűrűs kapcsolatok Buda–Pest között.

Kinek ajánlom?
• Egyedülállóknak, első lakásnak
• Fiatal pároknak
• Egyetemistáknak/főiskolásoknak – több felsőoktatási intézmény könnyen elérhető (pl. METU – Nagy Lajos király útja, Állatorvostudományi Egyetem – István utca, MKE – Andrássy/Bajza környéke).
• Befektetésnek is ideális a lokáció, a park és a nagy rendezvényhelyszínek miatt (rövid- vagy hosszú távú kiadás).

Összegzés:
– Városliget–Stefánia háromszög: kiemelkedő lokáció
– Csendes, udvari, körbefűtött magasföldszint
– Alacsony fenntartás: 10 000 Ft közös költség, víz egyedileg mérve
– Tároló, telken belüli parkolás
– Azonnal költözhető, tehermentes

Ár: 59 MFt

Kapcsolat: Érdeklődj üzenetben vagy telefonon, és egyeztess személyes megtekintést
***City & Home Ingatlan Iroda***

Teljes körű ügyintézés szívvel-lélekkel:
– Díjmentes ingatlanérték-meghatározás
– Személyre szabott hiteltanácsadás
– Ügyvédi és jogi háttér biztosítva

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 03.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Istvánmező m² ár
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1595 e Ft
963 e Ft -66%
1533 e Ft -4%
1723 e Ft 7%
Ennek az ára
Istvánmező átlagár
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
59 M Ft m Ft
25.3 m Ft -133%
52.4 m Ft -13%
59.3 m Ft 1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület, Istvánmező, Abonyi, félemelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

100 M Ft
4 szoba
69 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

105.77 M Ft
3 szoba
69 m²
IV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, IV. kerület

98 M Ft
3 szoba
104 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

74.99 M Ft
4 szoba
69 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

94.99 M Ft
2 szoba
45 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

65 M Ft
2 szoba
40 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

78.9 M Ft
3 szoba
56 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

94.9 M Ft
2 szoba
58 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

86.83 M Ft
2 szoba
56 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

230 M Ft
5 szoba
335 m²
XIV. kerület, Istvánmező, Hungária körút
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

119.6 M Ft
4 szoba
104 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

50.5 M Ft
1 szoba
37 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

46.9 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

44.9 M Ft
1 szoba
34 m²
X. kerület
Eladó ikerház

Budapest, X. kerület

117 M Ft
4 szoba
129 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

380 M Ft
360 m²
426 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

179 M Ft
5 szoba
260 m²
XIV. kerület