Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budapest, XIV. kerület, földszint

+ 3 kép 1/6
46 000 000 Ft46 M Ft 1 586 207 Ft/m2
1 szoba
29 m²
földszint
építés éve:1950

Részletes adatok

Fűtés: Elektromos
Emelet: földszint
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: E

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Molnár Imre
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Jó állapotú, könnyen kiadható garzon a XIV. kerületbenAz Erzsébet királyné útján, a Rákos-patak közelében eladó ez a 28 nm-es, egy szobás, csendes utcára néző, földszinti lakás.Főbb jellemzők:Új műanyag nyílászárókHűtő-fűtő klíma, gazdaságos fűtésBeépített konyhabútor a vételár részét képeziEgy 8 nm-es, lekerített és fűthető előtér tartozik hozzá, amely extra tárolási lehetőséget biztosítKörnyék és közlekedés:Közelben ABC, szépségszalon, bölcsőde, óvoda, iskola, játszótér minden, ami a mindennapi élethez szükségesKét perces sétára: 5-ös busz, 62-es és 69-es villamosAz ingatlan ideális első lakásnak vagy befektetésnek, könnyen kiadható, rugalmasan költözhető.Amennyiben ajánlatom elnyerte tetszését, keressen bizalommal!
Várom megtiszeltő érdeklődését:
Molnár Imre: +3670/777-6342

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 30. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1586 e Ft
1533 e Ft -3%
1723 e Ft 8%
Ennek az ára
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
46 M Ft m Ft
52.4 m Ft 12%
59.3 m Ft 22%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

91.245 M Ft
2 szoba
39 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

192 M Ft
4 szoba
131 m²
XIV. kerület, Kassai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

99 M Ft
2 + 1 szoba
89 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

129 M Ft
2 szoba
71 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

94.99 M Ft
2 szoba
45 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

330.645 M Ft
5 szoba
110 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

105.77 M Ft
3 szoba
69 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

229.74 M Ft
4 szoba
96 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

90.405 M Ft
2 szoba
40 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

95.025 M Ft
2 szoba
44 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

131 M Ft
3 szoba
74 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

137.13 M Ft
3 szoba
62 m²
XIV. kerület, Kiszugló, Kövér Lajos utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

100 M Ft
1 szoba
330 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás