Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, XIV. kerület, 1. emelet

+ 14 kép 1/17
136 450 400 Ft136.45 M Ft 1 772 083 Ft/m2
3 szoba
1. emelet
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 435
Patai Erika
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Igényes otthonok Zuglóban
Zugló új városnegyedének központjában kimagasló műszaki felszereltséggel rendelkező lakások!
A társasház 2 épületből áll, 22 + 22 lakásból. Kis létszámának köszönhetően nagyon családias és kellemes. A lakásokhoz mélygarázsban elhelyezett tárolók és parkolóhelyek tartoznak.

- liftes társasház 1. emeletén 3 szobás ingatlan
- 78 nm alapterületű, 22,56nm terasszal
- 3 szobás (amerikai konyhás nappali 32,58 nm, szobák 14,59nm valamint 13,57 nm)
- a tulajdonosok kényelmét biztosítja a háztartási helyiség, valamint a 2 mellékhelyiség
- két terasszal rendelkezik (17,94 nm + 5,62 nm)
- fűtés, hűtés: levegős hőszivattyús rendszert használ, mennyezeti fűtés-hűtés kialakítással
- a lakás belső ajtókkal, burkolatokkal, szaniterekkel kerül átadásra
- gépkocsi beálló külön vásárolható
- 3 rétegű hőszigetelő üvegezéssel, vakolható rejtett redőnydobozzal, elektromos alumínium redőnnyel-, távirányítóval.

További információval, megtekintéssel kapcsolatban keressen bizalommal!
Projekt bemutatása

Zugló új városnegyedének központjában kimagasló műszaki felszereltséggel rendelkező lakások várják új tulajdonosaikat.
Az ingatlanok modern kialakítása, látványos homlokzata, valamint a hőszivattyús fűtésrendszerük által biztosított alacsony rezsiköltség ideális választást jelentenek igényes, tudatos vásárlók és ingatlanbefektetők számára.
Az épületek között zöld parkok és sétálóutcák kerülnek kialakításra, a beruházás átadása pedig 2026 első negyedévében várható.

LOKÁCIÓ
A társasház közvetlenül az Uzsoki utcai kórház mögött található, a XIV. kerület egyik fő közlekedési csomópontjánál. A belvárosból és az agglomerációból egyaránt könnyen megközelíthető. Az Erzsébet királyné útján több buszjárat biztosít közvetlen kapcsolatot a belvárossal, míg a Mexikói úti M1 metróállomás gyalog mindössze 5 percre helyezkedik el. Az épület közelében található az M3 autópálya, amely az M0 körgyűrűvel összeköttetést biztosít, megkönnyítve az utazást.

AZ ÉPÜLET JELLEMZŐI
A társasház 44 lakásból áll, amelyekhez mélygarázsban elhelyezett tárolók és parkolóhelyek tartoznak.
Nyílászárók és bejárati ajtók:
A főbejárati ajtók szürke porszórt alumínium szerkezetűek, hő- és biztonságtechnikai szempontoknak megfelelő hőszigetelt üvegezéssel. A homlokzati nyílászárók 6 légkamrás Deco típusú, 3 rétegű hőszigetelő üvegezéssel rendelkeznek, vakolható rejtett redőnydobozzal és távirányítóval vezérelhető elektromos alumínium redőnnyel.

Lakások jellemzői:
A földszinti lakásokhoz terasz és kert is tartozik. Az épületekben födémbe integrált mennyezeti hűtő-fűtő rendszert építettek ki, amely egyedi hőmennyiség-mérőkkel szabályozható.
Közösségi terek és zöld környezet:
A belső udvar tájépítész által megtervezett, pihenésre alkalmas zöld környezetet kínál, ahol ültetett fák árnyékolnak, és a szezonális növények díszítik a területet. A locsolás automata öntözőrendszerrel biztosított.

MŰSZAKI MEGOLDÁSOK
Fűtés és hűtés:
Az épület energiatakarékos LG/SAMSUNG vagy azzal egyenértékű levegős hőszivattyús rendszert használ, mennyezeti fűtés-hűtés kialakítással.

Az új lakók modern, környezetbarát megoldásokkal és kellemes zöld környezetben találhatják meg álomotthonukat.

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1772 e Ft
1544 e Ft -15%
1706 e Ft -4%
Ennek az ára
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
136.45 M Ft m Ft
113.4 m Ft -20%
131.3 m Ft -4%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

239 M Ft
4 szoba
160 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

230 M Ft
5 szoba
335 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

105.77 M Ft
3 szoba
69 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

130.5 M Ft
3 szoba
84 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

87.04 M Ft
2 szoba
53 m²
XIV. kerület, Kassai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

99 M Ft
2 + 1 szoba
89 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
V. kerület, Belváros, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

98 M Ft
1 szoba
58 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

131 M Ft
3 szoba
74 m²
XIV. kerület, Kiszugló, Kövér Lajos utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

100 M Ft
1 szoba
330 m²
XIV. kerület, Istvánmező, Hungária körút
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

119.6 M Ft
4 szoba
104 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

78.9 M Ft
3 szoba
56 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

129 M Ft
2 szoba
71 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Tahi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.6 M Ft
1 szoba
38 m²
XIV. kerület