A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Zuglóban a Rákos patak szomszédságában, az Erzsébet királyné úton, 46 nm-es, jó állapotú, 1 szobás, erkélyes, világos, 1 emeleti lakás eladó.Az ingatlan felújításon eset át, melynek keretein belül a nyílászárók a burkolatok, a víz, villany és fűtésrendszer korszerűsítése megtörtént.Az ablakok redőnnyel felszereltek, és új konyhabútor került beszerelésre.A társasház kis létszámú csendes lakóközösségű, a lakáshoz tartozik egy saját zárható pincehelyiség.Kiváló választás saját vagy befektetési célra.A lakás tehermentes rövid határidővel költözhető.A környék közlekedési és infrastrukturális szempontból kifogástalan.
Referencia szám: LK057534
Hirdetés feltöltve: 2025. 03. 29. Utoljára módosítva: 2025. 04. 02.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Budapest, XIV. kerület, 1. emelet