Astora Márvány8

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, Angyalföld, Visegrádi utca, földszint

+ 11 kép 1/14
51 000 000 Ft51 M Ft 2 040 000 Ft/m2
1 szoba
25 m²
földszint

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 25 m2
Fűtés: Elektromos
Emelet: földszint
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 375
Gera Márk
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Van egy érzés, amikor tudod, hogy jó helyen vagy.
Amikor reggel kilépsz az utcára, és ott van körülötted Budapest energiája. A város lüktetése. A lehetőségek. Az élet.
A XIII. kerületi Visegrádi utcában található ez a laza hangulatú, fiatalos lakás, amely tökéletes első otthon lehet azoknak, akik végre saját életet akarnak kezdeni.
És közben befektetésnek is olyan lehetőség, amit nem érdemes elszalasztani.
A lakás 2023-ban felújításon esett át, így nem egy olyan hely, ahol azonnal bontani és költeni kell. Ide megérkezel, és elkezdhetsz élni.
A hangulata könnyed, szerethető és modern. Pont olyan, mint amire ma a fiatalok vágynak: egy élhető budapesti otthon, jó helyen, jó energiákkal.
A közlekedés kiváló. Metró, villamos, belváros – minden gyorsan és egyszerűen elérhető. Ez az a lokáció, ahol nincs elvesztegetett idő.
És közben ott van a Duna-part közelsége is.
Egy esti séta munka után. Egy futás reggel. Egy nyugodt pillanat a víz mellett egy hosszú nap végén.
Ez az a fajta környék, ahol az ember nem csak lakik, hanem él.
Fiataloknak ideális első saját lakás. Befektetőknek pedig stabil és keresett lokáció, amely hosszú távon is értéket képvisel.
Mert a jó ingatlanok nem várnak sokáig.
És vannak helyek, amelyekbe az ember egyszerűen beleszeret.
Ez pontosan ilyen.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 24.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Angyalföld m² ár
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2040 e Ft
1951 e Ft -5%
1844 e Ft -11%
1693 e Ft -21%
Ennek az ára
Angyalföld átlagár
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
51 M Ft m Ft
70.5 m Ft 28%
65.3 m Ft 22%
59.1 m Ft 14%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, Angyalföld, Visegrádi utca, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

64 M Ft
2 szoba
49 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

179.9 M Ft
4 + 1 szoba
155 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

111.34 M Ft
2 szoba
55 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

64.036 M Ft
1 szoba
33 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

262.035 M Ft
4 szoba
150 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

259.35 M Ft
4 szoba
163 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Mosoly utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
40 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Lomb utca 13
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142.5 M Ft
3 szoba
76 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Visegrádi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

138.8 M Ft
3 szoba
84 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

107.263 M Ft
3 szoba
68 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

60 M Ft
2 szoba
29 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Forgách utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

56 M Ft
1 + 1 szoba
32 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

127 M Ft
2 szoba