Astora Art House

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, 2. emelet

+ 17 kép 1/20
127 000 000 Ft127 M Ft 2 048 387 Ft/m2
2 szoba
62 m²
2. emelet
építés éve:2010

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 2. emelet
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető
Zenga Premier

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.

Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat!

További részletek a zenga.hu-n

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Simon Nikolett
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Budapest XIII. kerületének egyik legkedveltebb részén, a közkedvelt Marina Parton, a Kelén utcában kínálunk megvételre egy 2. emeleti, 62, 2 m²-es 2 szobás, 13.13 m²-es Panorámás TERASSZAL, jó állapotú társasházi lakást, amely ideális választás saját otthonnak vagy befektetésnek egyaránt.

A 2010-ben épült, téglaépítésű társasház rendezett, folyamatosan karbantartott, a homlokzat és a lépcsőház egyaránt kiváló állapotú, a lakókörnyezet kulturált és csendes.
A lakás délnyugati tájolású, ennek köszönhetően világos, kellemes benapozottságú, ugyanakkor belső, parkosított udvarra néző, így nyugodt, zavartalan életteret biztosít.
Az ingatlan praktikus elrendezésű: amerikai konyhás nappalija kényelmes közösségi tér, amelyhez külön nyíló hálószoba kapcsolódik.
A fürdőszoba mellett külön mellékhelyiség is helyet kapott, ami a mindennapi komfortot növeli.
A lakás egyik legnagyobb előnye a 13,13 m²-es fedett erkély, amely kellemes plusz életteret biztosít, és remek lehetőséget nyújt pihenésre, kikapcsolódásra.

A lakás jó állapotú, ízlésesen kialakított, klimatizált, jól kihasználható terekkel rendelkezik. A házközponti fűtés egyedi méréssel biztosítja a gazdaságos fenntartást és a kiszámítható rezsiköltséget.
Az ingatlan azonnal birtokba vehető, per- és tehermentes, így akár rövid időn belül költözhető.

A Marina Part a XIII. kerület egyik legnépszerűbb városrésze, amely kiváló infrastruktúrájának és Duna-part közeli elhelyezkedésének köszönhetően rendkívül keresett. A közelben bevásárlási lehetőségek, éttermek, kávézók, gyógyszertár, sportolási lehetőségek, valamint minden fontos szolgáltatás könnyen elérhető.
A Duna-parti sétány közelsége kiváló kikapcsolódási lehetőséget nyújt.

Közlekedése szintén kitűnő: az M3-as metró Gyöngyösi utcai megállója néhány perc alatt elérhető, így a belváros gyorsan megközelíthető, emellett több buszjárat is rendelkezésre áll. Autóval könnyen elérhető az Árpád híd, valamint az M0-s és az autópályák iránya is.
Ez a lakás ideális választás mindazok számára, akik egy jó állapotú, azonnal költözhető otthont keresnek kiváló lokációban, nyugodt környezetben, remek közlekedési adottságok mellett.

Egyedi igényekre szabott lakáshitelekkel állunk rendelkezésére.
Bankfüggetlen Hitelcentrumunk az országban elérhető összes bank és hitelintézet ajánlatát versenyezteti az Ön számára díjmentesen.
Munkatársaink nagy szakmai tapasztalattal, teljes körű CSOK PLUSZ és OTTHON START PROGRAM ügyintézéssel várják Önt előre egyeztetett időpontban akár a normál munkaidő után is.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 23.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2048 e Ft
1861 e Ft -10%
1690 e Ft -21%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
127 M Ft m Ft
90.7 m Ft -40%
118.7 m Ft -7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XI. kerület, Kelenföld, Villányi út
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

129.9 M Ft
3 + 1 szoba
75 m²
XI. kerület, Gellérthegy, Bánk Bán utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

53 M Ft
1 szoba
32 m²
XVI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

76.9 M Ft
2 szoba
53 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

108 M Ft
3 + 1 szoba
108 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

114.012 M Ft
3 szoba
52 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

80 M Ft
4 szoba
72 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

88.4 M Ft
2 szoba
51 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

73.9 M Ft
2 szoba
53 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

262.035 M Ft
4 szoba
150 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

84.975 M Ft
2 szoba
50 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

82.95 M Ft
2 szoba
49 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

127.12 M Ft
3 szoba
81 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Forgách utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

56 M Ft
1 + 1 szoba
32 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Mosoly utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
40 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Lomb utca 13