Metrodom

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, Angyalföld, Teve utca, 7. emelet

+ 13 kép 1/16
225 000 000 Ft225 M Ft 1 939 655 Ft/m2
4 szoba
116 m²
7. emelet
építés éve:2001

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 7. emelet
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető
Zenga Premier

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.

Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat!

További részletek a zenga.hu-n

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Török Dávid
Viktórai Ház

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Amikor először léptem be a lakásba, azonnal éreztem, különleges helyen vagyok. Nagy nyitott tér, igényesség, összhang, harmónia. Kicsit maszkulin, árad belőle az energia, hatással van az emberre. Itt kényelemben, nyugalomban élhetsz, a város közepén. Ha olyan ingatlanra vágysz, melyhez fogható nincs még egy a környéken, akkor megtaláltad! Üdv itthon!

RÖVID ÖSSZEFOGLALÓ
Budapest XIII. kerületének Angyalföld városrészén, a Teve utcában, a Göncz Árpád városközpont szomszédságában, 2001-es építésű, legfelső, 7. emeleti, 116 m² alapterületű, összesen 28 m² erkéllyel rendelkező, városi panorámás, penthouse jellegű, amerikai konyhás, 3 hálószobás, 2 fürdőszobás, csendes, világos, felújított lakás eladó.

OTTHON
A lakás teljes átalakuláson esett át. A design kialakításában belsőépítész segédkezett. Számos nem hétköznapi megoldást alkalmaztak. Érdemes a részleteket közelebbről is megnézni. Nem csak esztétikailag nyújt élményt, hanem praktikus, élhető is egyben.

3 dolog, ami engem nagyon megfogott és mindenképp kiemelnék:
1. Rejtett ajtón keresztül közelíthetjük meg álom pihenőhelyünket, mely az elvonulásról és önmagunk kényeztetéséről szól.
- szemet gyönyörködtető falburkolatok
- üvegajtós beépített gardrób, led világítással - olyan, mintha ruháinkat egy luxus divatház polcáról emelhetnénk le nap mint nap
- hangulatos lámpák, melyeket kedvünk szerint változtathatunk, alakíthatunk
- privát, 2 személyes szauna beépített zuhanyzóval
- ablak alatti kád, panorámás kilátással
- dupla mosdó
- külön bejáratú mellékhelyiség
Olyan, mintha egy luxus szállodai szobád lenne.

2. Panorámás terasz
A nappaliból nyíló 20,5 m²-es terasz kellően mély ahhoz, hogy baráti társasággal, egy nagyobb asztalt körbeülve is élvezhessük az itt töltött időt. A kellemesebb érzés érdekében balkonládákban virágokat telepítettek, ez a beláthatóságot is csökkenti. A sarokban elfekvős kanapé kapott helyet, melyben egy fáradt nap után egy üveg bor mellett leheveredhetünk. A napellenző hűsítő árnyékot nyújt a forró napokon.

3. Magával ragadó közösségi tér
Minden otthon lelke az amerikai konyhás nappali, ahol a legtöbb időnket fogjuk tölteni. Hozzáteszem, ennél a lakásnál az előző pontban említett terasz igen komoly plusz életteret biztosít.
- ízléses, modern, letisztult konyha
- beépített üveglapok a konyhabútorban, automatikus, rejtett led világítással
- kvarc kompozit kőpult
- márványmintás kőpadló
- rengetegféle világítás, a tökéletes hangulat megteremtése érdekében
- gipsz-, pala- és fa falburkolatok
- radiátorok faburkolattal elrejtve
- hatalmas, kényelmes kanapé
Tökéletes összhang, komfort, magával ragadó design.

Ez az extravagáns, modern, fiatalos otthon nemcsak jól néz ki, hanem kiváló adottságokkal is rendelkezik. Éppen ezért igazi ritkaság a piacon.
- legfelső emeleti
- városi panorámával rendelkezik
- K-Ny tájolású - valamelyik oldalról mindig kap közvetlen napfényt
- használható, ideális méretű teraszok
- tágas helyiségek
- 3 különnyíló hálószoba - mindegyik legalább 12 m²
- 2 fürdő, mely manapság szinte elvárás
- parkolás megoldott (lásd lejjebb)

Hosszasan tudnám még méltatni az ingatlant, a képek és a leírtak viszont önmagukért beszélnek. Gyere és éld át az élményt saját magad is!

TEVE 7
A társasházat 2001-ben adták át, amelyben összesen 55 lakás található.
A lépcsőház tiszta, karbantartott. A hulladékgyűjtők külön helyiségben kerültek elhelyezésre. A közösségi tereket folyamatosan gondozzák, a biztonságot kamerarendszer segíti. A lakóközösséget főleg fiatalok és családosok alkotják.

Közös költség: 40.000 Ft, minden fogyasztás alapján fizetendő.
A házban központi (gáz) kazán üzemel. Az ingatlan klímával felszerelt.

Parkolás - egy teremgarázshely vásárolható a vételáron felül 10MFt-ért, egy pedig igény esetén bérelhető
Tárolóval a tulajdonos nem rendelkezik.

ÁRPÁD HÍD ÉS KÖRNYEZETE
A Teve utca 7. a XIII. kerület, Göncz Árpád városközponttól 500 m-re található Angyalföldön. Az elmúlt 15 évben a környék robbanásszerű fejlődésen ment keresztül, mind infrastrukturálisan, mind élhetőség szempontjából. Rengeteg irodaház, lakópark, új építésű társasház található a közvetlen közelben. Az egyik legjobb ár-értékkel rendelkező lokáció, nem véletlenül választja sok fiatal otthonául.

A környék legnagyobb előnyei:
- tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető - frissen átadott M3 metró, 1A, 1-es villamos; Busz (26, 34, 106, 32); Éjszakai járatok 950, 950A
- papucstávolságban a bevásárlási lehetőség - Aldi, Spar
- legközelebbi bevásárló központ - WestEnd, Duna Pláza
- egészségügyi létesítmények közvetlen közelben - Honvédkórház
- számos sportolási lehetőség pl.: konditerem, tenisz, foci, kosárlabda stb.
- játszóterek, parkok veszik körül
- infrastrukturálisan jól felszerelt: bölcsőde, óvoda, Kormányablak, Önkormányzat, gyógyszertár, posta, bankok, fodrászat stb. minden sétatávolságban
- Margit-sziget és a Városliget elérhető távolságban
- biztonságos - szomszédban a Budapesti Rendőr-főkapitányság

Egy kisváros a nagyvárosban. Akik kényelmes típusok, azok imádni fogják, hogy szinte ki sem kell mozdulniuk, minden egy karnyújtásnyira található.
------

Kevés ennyire jó adottságú, magas színvonalú lakás érhető el a piacon. Ne maradj le róla! Várom hívásod!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 22.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Angyalföld m² ár
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1940 e Ft
1812 e Ft -7%
1987 e Ft 2%
1738 e Ft -12%
Ennek az ára
Angyalföld átlagár
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
225 M Ft m Ft
165.8 m Ft -36%
189.9 m Ft -19%
186.1 m Ft -21%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, Angyalföld, Teve utca, 7. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

139.935 M Ft
2 szoba
67 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

73.64 M Ft
2 szoba
47 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

64.036 M Ft
1 szoba
33 m²
XIII. kerület, Angyalföld
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

58.5 M Ft
3 + 1 szoba
80 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

107.263 M Ft
3 szoba
68 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

111.34 M Ft
2 szoba
55 m²
XV. kerület, Újpalota, Bethlen Gábor utca
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

47.59 M Ft
1 szoba
32 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

129.8 M Ft
3 szoba
65 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

147.18 M Ft
3 szoba
79 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

79.9 M Ft
2 + 1 szoba
70 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Cserhalom utca 4
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

201.91 M Ft
4 szoba
97 m²
II. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, II. kerület

810 M Ft
933 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

68.7 M Ft
2 szoba
50 m²
XXI. kerület
Eladó iroda

Budapest, XXI. kerület