Astora Márvány8

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, Angyalföld, Lőportár utca, 3. emelet

+ 17 kép 1/20
115 000 000 Ft115 M Ft 2 395 833 Ft/m2
2 szoba
48 m²
3. emelet
építés éve:2019

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 3. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető
Zenga Premier

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.

Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat!

További részletek a zenga.hu-n

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Takács Lilla
Duna House - Gogol utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

PRÉMIUM OTTHON ÚJLIPÓTVÁROS SZÍVÉBEN ZÁRT KERTRE NÉZŐ ERKÉLLYEL
Eladó a XIII. kerület egyik legkedveltebb részén, a Lőportárdűlőn egy 48 m²-es, rendkívül praktikus elosztású, 3. emeleti lakás 3 m²-es erkéllyel, csodálatos, tágas belső kertre néző kilátással.
A lakás minden részletében a kényelmet szolgálja:
- 15 m²-es hálószoba
- 19 m²-es amerikai konyhás nappali
- kádas fürdőszoba
- teljes gépesítés
- légkondicionáló
- elektromos redőnyök
- akár teljes bútorzattal is megvásárolható
A modern társasház kiemelkedően biztonságos:
- 024 órás recepció
- kamerarendszer az egész épületben
A lakók kényelmét tovább növeli:
- rendezett belső kert
- biciklitároló
- opcionálisan megvásárolható 4,4 m²-es tároló 3 M Ft-ért
Világos, csendes, modern otthon kiváló lokációval tökéletes saját részre vagy hosszú távú befektetésnek is.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 22.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Angyalföld m² ár
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2396 e Ft
1883 e Ft -27%
1858 e Ft -29%
1675 e Ft -43%
Ennek az ára
Angyalföld átlagár
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
115 M Ft m Ft
111.3 m Ft -3%
117.5 m Ft 2%
88.4 m Ft -30%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, Angyalföld, Lőportár utca, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

73.64 M Ft
2 szoba
47 m²
III. kerület
Eladó telek

Budapest, III. kerület

145 M Ft
1240 m²
0 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

111.34 M Ft
2 szoba
55 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

99.9 M Ft
4 szoba
98 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Cserhalom utca 4
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

355 M Ft
5 szoba
117 m²
III. kerület, Békásmegyer, Víziorgona
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
51 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

179.9 M Ft
4 + 1 szoba
155 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

82.95 M Ft
2 szoba
49 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Szent István körút
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

290 M Ft
4 szoba
128 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105.755 M Ft
2 szoba
74 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

199.815 M Ft
4 szoba
105 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Budai Nagy Antal
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XIII. kerület

10.9 M Ft
43 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

262.035 M Ft
4 szoba
150 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Péterfy Sándor utca