River Life

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, Angyalföld, Danubius utca, 7. emelet

+ 3 kép 1/6
370 000 000 Ft370 M Ft 8 222 222 Ft/m2
2 szoba
45 m²
7. emelet

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Házközponti
Emelet: 7. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 374
Nagy Sade Noémi
Premium Apartments

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

A XIII. kerületben, a Marina Part egy FELÚJÍTOTT, DUNAI PANORÁMÁS lakás várja lakóját, liftes társasház 7. emeletén.

A 2 szobás, bútorozatlan ingatlan újszerű állapotú, nagy, 12 m²-es TERASSZAL rendelkezik, amelyről gyönyörű kilátás nyílik a Dunára.
Gépesített, KLÍMÁS kialakítású, külön fürdőszobával és WC-vel.

Azonnal költözhető, minimum 12 hónapra kiadó.

Kisállat hozható.

Udvari beálló bérelhető.

Kereső ügyfeleink számára szolgáltatásunk díjtalan!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 16.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Angyalföld m² ár
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
8222 e Ft
1910 e Ft -330%
1858 e Ft -343%
1690 e Ft -387%
Ennek az ára
Angyalföld átlagár
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
370 M Ft m Ft
91.3 m Ft -305%
90.4 m Ft -309%
88.7 m Ft -317%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, Angyalföld, Danubius utca, 7. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

64.036 M Ft
1 szoba
33 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

104.801 M Ft
3 szoba
52 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

146.496 M Ft
4 szoba
80 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

75.915 M Ft
1 szoba
33 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

97.545 M Ft
2 szoba
45 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Népfürdő utca 47
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

145.22 M Ft
3 szoba
81 m²
XIII. kerület, Angyalföld
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

58.5 M Ft
3 + 1 szoba
80 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Szent István körút
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

290 M Ft
4 szoba
128 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

135.345 M Ft
3 szoba
66 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

229.74 M Ft
4 szoba
96 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105.755 M Ft
2 szoba
74 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

75.495 M Ft
1 szoba
32 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület