River Life

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, 5. emelet

+ 17 kép 1/20
219 000 000 Ft219 M Ft 2 380 435 Ft/m2
4 szoba
92 m²
5. emelet
építés éve:2020

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 5. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Halgas János
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Exkluzív penthouse tetőkerttel és panorámás terasszal – Privát oázis a XIII. kerületben

Eladásra kínálunk egy 2020-ban épült, modern társasház legfelső szintjén elhelyezkedő, 92 m²-es, prémium penthouse lakást. Az ingatlan a folyosó végén található, felette nincs szomszéd, így zavartalan csendet és teljes privát szférát biztosít új tulajdonosának.

Az ingatlan különlegességei és elosztása
A lakást a praktikus alaprajz és a napfényes terek jellemzik:

Helyiségek: Tágas nappali étkezővel, 3 hálószoba, külön konyha és 2 kényelmes fürdőszoba.

Tájolás: Kelet-délnyugati fekvésű ablakok, melyeknek köszönhetően az ingatlan egész nap világos és barátságos.

Felszereltség: Egyedi tervezésű beépített bútorok, magas minőségű háztartási gépek, minden szobában külön klíma, redőny és szúnyogháló.

Egyedülálló kültéri élettér (Összesen 109 m²)
A lakás valódi ékköve a városon belül ritka méretű privát zöldfelület:

50 m²-es saját tetőkert: Egy igazi zöld oázis a város felett.

59 m²-es napfényes terasz: Tökéletes helyszín reggeli kávézáshoz, grillpartikhoz vagy esti relaxációhoz.

Fenntarthatóság és költségek
Alacsony rezsi: A közös költség mindössze 35.000 Ft, amely már tartalmazza a felújítási alapot is.

Állapot: Kifogástalan, modern állapotú épület és belső terek.

Befektetési potenciál és élhetőség
A XIII. kerület dinamikus fejlődése és az ingatlanárak emelkedése kiemelkedő értéknövekedési lehetőséget kínál. A környék infrastruktúrája kiváló:

Környezet: Csendes utcák, közeli zöldterületek, iskolák, óvodák és bevásárlási lehetőségek.

Közlekedés: Az 1-es és 14-es villamos, több buszjárat, valamint az M3-as metró is néhány perc alatt elérhető, így a belváros gyorsan megközelíthető.

Exclusive Penthouse with Private Roof Garden and Panoramic Terrace

For sale: a 92 sqm luxury penthouse built in 2020, located on the top floor of a modern residential complex. This private sanctuary offers no neighbors above and absolute tranquility.

Key Features
Space: 3 bedrooms, 2 bathrooms, spacious living-dining area, and a separate kitchen.

Outdoor: A total of 109 sqm outdoor space, consisting of a 59 sqm terrace and a 50 sqm private roof garden.

Equipment: Custom-designed furniture, high-end appliances, AC in every room, shutters, and mosquito nets.

Location: District 13, with excellent connectivity (Metro M3, Trams 1 & 14) and full infrastructure (schools, shops).

Cost: Low common fee of 35,000 HUF/month.

Ne maradjon le erről a ritka lehetőségről! Várom megtisztelő hívását a hét bármely napján!

Telefonszám: +36 70 200 1688

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 27. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2380 e Ft
1987 e Ft -20%
1738 e Ft -37%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
219 M Ft m Ft
189.9 m Ft -15%
186.1 m Ft -18%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 5. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

V. kerület, Belváros, Molnár utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
28 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

73.64 M Ft
2 szoba
47 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

94 M Ft
2 szoba
54 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

262.035 M Ft
4 szoba
150 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

82.95 M Ft
2 szoba
49 m²
XIII. kerület, Angyalföld
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

84.9 M Ft
5 + 2 szoba
124 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Szent István körút
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

290 M Ft
4 szoba
128 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

111.34 M Ft
2 szoba
55 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

64.036 M Ft
1 szoba
33 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Népfürdő utca 47
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

145.22 M Ft
3 szoba
81 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

100 M Ft
2 szoba
59 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

78 M Ft
2 szoba
49 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

107.263 M Ft
3 szoba
68 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

76.9 M Ft
3 szoba
63 m²
XIII. kerület