Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, 2. emelet

+ 17 kép 1/20
82 500 000 Ft82.5 M Ft 1 875 000 Ft/m2
1 szoba
44 m²
2. emelet
építés éve:1930

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 2. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: D

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 619
Schmideliusz Erika
Budapest XI. kerület OTP Ingatlanpont

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Azonnal kiadható lakás, remek befektetési lehetőség a Nyugati Pályaudvar közelében
Kiváló lokációval rendelkező, 2. emeleti galériázható lakás a Westenddel szemben. Kifogástalan a közlekedés szempontjából, az urbánus életforma kedvelőinek, fiataloknak pedig egyenesen tökéletes választás.
A lakás játszi könnyedséggel kiadható, átalakítható, befektetésnek kiváló lehet.
Nagy tágas szoba, kényelmes méretű fürdőszoba, és egy nagyon otthonos étkezős konyha is része az ingatlannak, ami akár egy plusz nappalit is helyettesíthet elhelyezkedése és kialakítása miatt.
A lakásban gáz cirkó, radiátoros fűtés van, és az előtérben egy klíma is felel a kellemes hőmérsékletért.
A berendezés, a belső kialakítás nagyon hangulatossá teszi, megkülönböztetve a hasonló polgári lakások kissé hideg atmoszférájától.
A belmagasság megenged egy fekvőgalériát is, a konnektorok, kapcsolók így is lettek elhelyezve a falon.
A közös költség 14.000.- Ft.
A vásárláshoz az OTP Bank lakáshitel konstrukcióival, egyedi akciókkal és kamatkedvezményekkel állunk ügyfeleink rendelkezésére, DÍJMENTES ügyintézéssel. Amennyiben az ingatlan felkeltette érdeklődését és szívesen megnézné, akkor hívjon bizalommal, akár hétvégén is!

Referencia szám: M326817

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1875 e Ft
1863 e Ft -1%
1707 e Ft -10%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
82.5 M Ft m Ft
65.8 m Ft -25%
59.6 m Ft -38%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület, Vizafogó, Dráva utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105 M Ft
3 + 1 szoba
98 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

179.9 M Ft
4 + 1 szoba
155 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

111.34 M Ft
2 szoba
55 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Lomb utca 13
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142.5 M Ft
3 szoba
76 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

143 M Ft
3 szoba
104 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Vörösmarty utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

80 M Ft
4 szoba
75 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Cserhalom utca 4
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

355 M Ft
5 szoba
117 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
66 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

61.9 M Ft
1 + 1 szoba
54 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

70 M Ft
4 szoba
111 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

160 M Ft
3 szoba
91 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

139.935 M Ft
2 szoba
67 m²
V. kerület, Belváros, Molnár utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
28 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Kertész utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

115 M Ft
4 szoba
70 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

106.9 M Ft
2 szoba
54 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Cserhalom utca 4