Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, 4. emelet

+ 12 kép 1/15
89 000 000 Ft89 M Ft 2 069 767 Ft/m2
1 + 1 szoba
43 m²
4. emelet
építés éve:2012

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 4. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 569
Kromek Henriett
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

XIII.kerületben, Modern, erkélyes lakás eladó a Vizafogó sétányon - Duna-part közelében!
Képzeld el, ahogy reggel a napfény átjárja a nappalit. Kávéval a kezedben kilépsz a saját erkélyedre, és madárcsicsergést hallgatsz - miközben tudod: ha 10 perc múlva a belvárosban kell lenned, az is gond nélkül megoldható.
Ez a 43 nm-es, világos, modern, 2 szobás lakás a Vizafogó sétányon pontosan ezt az életérzést kínálja.

Miért különleges ez a lakás?
Belső udvarra néz - csendes, zavartalan pihenés

Hangulatos erkély, ideális reggelikhez, esti borozásokhoz

Modern, 2012-es építésű liftes házban, gondozott közösség

Teljesen bútorozott és gépesített - csak költöznöd kell

Első tulajdonostól, megkímélt állapotban

Alacsony fenntartási költségek (kb. 15.000 Ft/hó)

Kiváló lokáció - minden pár percre található
7 perc séta az M3-as metróhoz - gyors belvárosi kapcsolat

Duna-part, Dagály, játszóterek és zöld parkok pár perc alatt elérhetők

Közel iskola, óvoda, üzletek, kávézók - minden egy helyen

Referencia szám: M306290

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2070 e Ft
1861 e Ft -11%
1675 e Ft -24%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
89 M Ft m Ft
90.7 m Ft 2%
88.4 m Ft -1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

142 M Ft
5 szoba
180 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Dráva utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105 M Ft
3 + 1 szoba
98 m²
XV. kerület, Rákospalota
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

139.9 M Ft
7 szoba
223 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

89 M Ft
3 szoba
70 m²
XIII. kerület, Angyalföld
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

84.9 M Ft
5 + 2 szoba
124 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Népfürdő utca 47
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

145.22 M Ft
3 szoba
81 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

84.975 M Ft
2 szoba
50 m²
XVIII. kerület, Havannatelep, Havanna utca
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

80 M Ft
3 szoba
72 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
48 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105.755 M Ft
2 szoba
74 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

269 M Ft
3 szoba
102 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
48 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

100 M Ft
2 szoba
59 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Szent István körút
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

290 M Ft
4 szoba
128 m²
IX. kerület, Ferencváros, Lenhossék utca