City Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, 6. emelet

+ 2 kép 1/5
92 118 600 Ft92.119 M Ft 2 047 080 Ft/m2
2 szoba
6. emelet
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 6. emelet
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Bakos Balázs
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Projekt bemutatása

5% Áfa a terület rozsdaövezeti besorolása miatt visszaigényelhető!

Lőportárdűlőn kínálunk megvételre 2026 év-végi átadással lakásokat magas műszaki tartalommal, igényes kivitelezéssel, portaszolgálattal és tágas, átriumos lobbival.
A környéken busz, villamos és metrómegálló néhány perces sétával elérhető, bevásárlási és sportolási lehetőség szintén gyalogtávolságra található.

Fizetési ütemezés: 40-60%

Parkoló és tároló vásárlására van lehetőség, nem kötelező.

További információval, hasonló lakással kapcsolatban keressen bizalommal.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2047 e Ft
1861 e Ft -10%
1675 e Ft -22%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
92.119 M Ft m Ft
90.7 m Ft -2%
88.4 m Ft -4%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 6. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

106.9 M Ft
2 szoba
54 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

107.263 M Ft
3 szoba
68 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Vörösmarty utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

80 M Ft
4 szoba
75 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

262.035 M Ft
4 szoba
150 m²
XIII. kerület, Angyalföld
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

58.5 M Ft
3 + 1 szoba
80 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

140 M Ft
3 szoba
70 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

70 M Ft
4 szoba
111 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

73.64 M Ft
2 szoba
47 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Népfürdő utca 47
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

145.22 M Ft
3 szoba
81 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

199.815 M Ft
4 szoba
105 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

139.935 M Ft
2 szoba
67 m²
IV. kerület, Újpest, Rév utca 1
Eladó telek

Budapest, IV. kerület

1.651 M Ft
4324 m²
0 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

146.496 M Ft
4 szoba
80 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105.755 M Ft
2 szoba
74 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

139 M Ft
2 szoba
72 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület