Seven Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület

+ 15 kép 1/18
89 900 000 Ft89.9 M Ft 1 182 895 Ft/m2
2 + 1 szoba
76 m²
építés éve:1943

Részletes adatok

Telekméret: 76 m2
Fűtés: Távfűtés
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 902
Gyurcsányi Márk
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

XIII. kerületben a Göncz Árpád városközpont közvetlen közelében, 76 m2-es nappali plusz két hálószobás, külön ablakos konyhás jó állapotú erkélyes, második emeleti ingatlan, rendezett zárt lépcsőházas kevés lakásos liftes téglaépítésű társasházban.

Elosztás: előszoba, két hálószoba, nappali, ablakos konyha kamrával, kádas fürdőszoba wc-vel külön helyiségben, gardób, erkély.

Műszaki, esztétikai jellemzők:
Az ingatlant kb. 10 évvel ezelött teljeskörűen felújították és átalakították.

A kamrát és a wc-t áthelyezték, illetve az erkélyes hálószobából leválasztottak egy gardrób helyiséget.
Cserélve lettek a burkolatok, a beltéri és bejárati ajtó, ablakok műanyagra lettek cserélve. A hálószobai ablakon szúnyogháló és redőny is található.

Az ingatlanban található bútorzat és gépesítés a vételár részét képezik.
Minden közmű egyedi mérés alapján fizetendő.

Fűtésről távfűtés gondoskodik, a három szoba klímával szerelt.

KÖRNYÉK, INFRASTRUKTÚRA: Közelben számos bevásárlási és étkezési és kikapcsolódási lehetőség található.Dagály fürdő és a Margit sziget gyalog távra vagy kerékpárral pillanatok alatt elérhető.

KÖZLEKEDÉS: 1-es villamos, 26-os, 32-es, 120-as buszok, illetve Volánbusz járatok Pest-megyébe tartó járatokkal. M3-as metró Göncz Árpád városkozponti megállója percek alatt elérhető.

VEVŐINK RÉSZÉRE A KÖZVETÍTÉS DÍJMENTES.
A HIRDETÉSBEN SZEREPLŐ ADATOK TÁJÉKOZTATÓ JELLEGŰEK.
AZ INGATLAN BANKI HITELRE, CSOK-RA ÉS AZ OTTHON START PROGRAMRA IS MEGVÁSÁROLHATÓ.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1183 e Ft
1792 e Ft 34%
1694 e Ft 30%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
89.9 M Ft m Ft
131.3 m Ft 32%
132.3 m Ft 32%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

82.95 M Ft
2 szoba
49 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

259.35 M Ft
4 szoba
163 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

114.012 M Ft
3 szoba
52 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

172 M Ft
3 + 1 szoba
87 m²
III. kerület, Mocsárosdűlő, III. kerület - HARSÁNYLEJTŐ
Eladó ikerház

Budapest, III. kerület

545 M Ft
5 szoba
263 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

92.9 M Ft
2 szoba
48 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

179.9 M Ft
4 + 1 szoba
155 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

51.99 M Ft
1 szoba
28 m²
XXIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXIII. kerület

124.9 M Ft
3 szoba
190 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

61.9 M Ft
1 + 1 szoba
54 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Lomb utca 13
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142.5 M Ft
3 szoba
76 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

139.935 M Ft
2 szoba
67 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

143 M Ft
3 szoba
104 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

107.263 M Ft
3 szoba
68 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület