Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, 1. emelet

+ 8 kép 1/11
75 260 000 Ft75.26 M Ft 1 567 917 Ft/m2
1 szoba
48 m²
1. emelet
építés éve:2027

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: A

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Berki Nikolett
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Az ingatlan Budapest XIII. kerületének egyik legkedveltebb részén, a Marina Part közelében helyezkedik el, ahol a vízpart közelsége, a zöld környezet és a kiépült városi infrastruktúra különleges életminőséget biztosít.Az ingatlan Budapest XIII. kerületének egyik legkedveltebb részén, a Marina Part közelében helyezkedik el, ahol a vízpart közelsége, a zöld környezet és a kiépült városi infrastruktúra különleges életminőséget biztosít.A környék ideális sétákhoz, sportoláshoz vagy feltöltődéshez, miközben a kiváló közlekedési kapcsolatok révén a város bármely pontja könnyedén elérhető.A projekt korszerű, jól átgondolt kialakítású lakásokat kínál, ahol a praktikum és a letisztult megjelenés egyaránt érvényesül. Az otthonok kialakításánál a használhatóság és a kényelmes mindennapok kerültek a középpontba.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1568 e Ft
1877 e Ft 16%
1723 e Ft 9%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
75.26 M Ft m Ft
65.5 m Ft -15%
59.3 m Ft -27%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

82.95 M Ft
2 szoba
49 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Raoul Wallenberg utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

83.5 M Ft
1 szoba
42 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Dózsa György út
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95.5 M Ft
2 szoba
67 m²
XIV. kerület, Alsórákos, Ond vezér útja
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

62.6 M Ft
2 szoba
49 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
3 szoba
50 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

39.99 M Ft
1 szoba
30 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

119.9 M Ft
5 szoba
144 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

73.64 M Ft
2 szoba
47 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Cserhalom utca 4
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

355 M Ft
5 szoba
117 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

52 M Ft
1 szoba
29 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

199.815 M Ft
4 szoba
105 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Rákóczi út
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

192 M Ft
5 szoba
122 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

104.801 M Ft
3 szoba
52 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Szent László út
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

67.5 M Ft
2 szoba
38 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület