City Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, földszint

+ 10 kép 1/13
64 900 000 Ft64.9 M Ft 1 664 103 Ft/m2
1 szoba
39 m²
földszint
építés éve:1950

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 735
Sárközi Zsolt
Otp Ingatlanpont Falk Miksa

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Budapest XIII. kerületében, a Gyermek téren eladó egy 39 négyzetméteres, magasföldszinti lakás téglaépítésű házban.
Az ingatlan tulajdoni lap szerint 1 szobás, de jelenleg gipszkartonfallal 2 szobássá van kialakítva.
Elrendezése kiváló, fenntartási költsége alacsony. Az ingatlan fűtése gázkonvektorokkal, a melegvízellátása gázbojlerrel megoldott, nyílászárói műanyagra cseréltek, csendes parkra nézőek.
A lakáshoz tartozik egy kb. 8 négyzetméteres zárható, saját pincerész.
1/1 tulajdon, tehermentes!
Elhelyezkedését tekintve remek helyen található, közlekedési eszközök és bevásárlási lehetőségek kényelmes sétával elérhetőek.
A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitel- és lízingkonstrukciókat kínálunk. Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézéséhez. Amennyiben felkeltettem érdeklődését, keressen bizalommal, akár hétvégén is.
Referenciaszám: M324416

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: M324416

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1664 e Ft
1877 e Ft 11%
1723 e Ft 3%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
64.9 M Ft m Ft
65.5 m Ft 1%
59.3 m Ft -9%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XV. kerület
Eladó telek

Budapest, XV. kerület

1340 M Ft
1.98 ha
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

114.012 M Ft
3 szoba
52 m²
XIII. kerület, Angyalföld
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

84.9 M Ft
5 + 2 szoba
124 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

127.12 M Ft
3 szoba
81 m²
XIII. kerület, Angyalföld
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

58.5 M Ft
3 + 1 szoba
80 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

146.496 M Ft
4 szoba
80 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

259.35 M Ft
4 szoba
163 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

144.9 M Ft
2 szoba
65 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

58.7 M Ft
2 szoba
48 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

53.9 M Ft
2 szoba
51 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Lőportár utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

129.99 M Ft
3 szoba
72 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Lomb utca 13
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142.5 M Ft
3 szoba
76 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Népfürdő utca 47
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

145.22 M Ft
3 szoba
81 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

73.64 M Ft
2 szoba
47 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

152 M Ft
3 szoba
82 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület