Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, 2. emelet

+ 17 kép 1/20
116 300 000 Ft116.3 M Ft 1 971 186 Ft/m2
2 + 1 szoba
59 m²
2. emelet
építés éve:1911

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 371
Antal Enikő
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Megvételre kínálunk Budapest XIII. kerületében, Újlipótváros egyik legkeresettebb utcájában, a Csanády utcában prémium minőségben felújított azonnal költözhető lakást.

A lakás 60 nm-es, második emeleti, liftes házban található felújított állapotú , átgondoltan újragondolt átalakított terekkel rendelkezik.

Az intelligensen kialakított alaprajznak köszönhetően nincs elvesztegetett tér, minden négyzetméter valódi funkcióval bír.

A lakás központ hangsúlyos tere a 29 nm-es amerikai konyhás nappali , modern új konyhabútorral, minőségi gépekkel felszerelve, mosogatógép, hűtő, sütő. A nappaliból nyilik a hálószoba , és külön a dolgozó szoba, így a tér nappali + 2 szobás kialakítással bír.

A 3,9 méteres belmagasság nagypolgári térérzetet ad , világos, levegős, tágas otthonélményt biztosít.

A lakás minden műszaki és esztétikai részlete megújult , teljesen új elektromos hálózat, új víz- és csatornarendszer, új fűtési rendszer, minőségi burkolatok és szaniterek.

A lakás világítása modern dizájnnal készült, hideg és meleg fényű LED-világítással, melyek távirányító segítségével egyszerűen szabályozhatóak.

Közös költség: 14.000 Ft/hó, minden közmű egyedi mérés alapján történik.
A vételár a teljes berendezést tartalmazza, így az ingatlan azonnal költözhető vagy bérbe adható kompromisszumok nélkül.

Az épület Klasszikus téglaépítésű, rendezett, karbantartott társasház,tiszta és igényes közös terekkel, kulturált lakóközösséggel. Lokáció, ami önmagában is érték.Szent István park ,Duna-part , m3 metro,trolli, Nyugati pályaudvar, WestEnd City Center.

Ideális - Igényes egyedülállóknak, pároknak, kiscsaládoknak, vagy befektetőknek, akik azonnal kiadható, prémium minőségű lakást keresnek Újlipótvárosban.

Az ingatlan gyorsan birtokba vehető.

Ha Ön is keres egy olyan ingatlant, amely megfelel az igényeinek, ne habozzon, keressen bizalommal kérdéseivel vagy további információkkal kapcsolatban.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Antal Enikő
+36/20-371-2105

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1971 e Ft
1802 e Ft -9%
1697 e Ft -16%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
116.3 M Ft m Ft
132 m Ft 12%
132.3 m Ft 12%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

64 M Ft
2 szoba
49 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Népfürdő utca 47
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

145.22 M Ft
3 szoba
81 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

84.975 M Ft
2 szoba
50 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

40 M Ft
1 szoba
28 m²
XI. kerület, Gellérthegy, Bánk Bán utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

53 M Ft
1 szoba
32 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

73.64 M Ft
2 szoba
47 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

80 M Ft
4 szoba
72 m²
XI. kerület, Kelenföld, Villányi út
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

129.9 M Ft
3 + 1 szoba
75 m²
XI. kerület
Eladó telek

Budapest, XI. kerület

380 M Ft
432 m²
0 m²
XX. kerület, Gubacsipuszta
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

45 M Ft
2 szoba
65 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

114.012 M Ft
3 szoba
52 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

64.036 M Ft
1 szoba
33 m²
XII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XII. kerület

83.9 M Ft
2 szoba
109 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105.755 M Ft
2 szoba
74 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás