BAM Living

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, Angyalföld, Teve utca, 9. emelet

+ 14 kép 1/17
138 000 000 Ft138 M Ft 1 916 667 Ft/m2
3 szoba
72 m²
9. emelet
építés éve:2002

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 9. emelet
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Török Dávid
Viktórai Ház

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Egy szinttel a hétköznapok felett – saját szauna, letisztult terek és egy hely, ahol jó megérkezni. Üdv itthon!

RÖVID ÖSSZEFOGLALÓ
Budapest XIII. kerületében, a Göncz Árpád Városközpontban, a Teve utcában található ez a legfelső szinti, nettó 72 m²-es, kétszintes lakás, amelyhez egy 35 m²-es, privát terasz kapcsolódik. A liftes, portaszolgálatos társasházban elhelyezkedő ingatlan újszerű állapotú, teljesen berendezett, 3 szobás kialakítású, délkeleti tájolásának köszönhetően világos terekkel és hálójából budai hegyekre nyíló kilátással rendelkezik. Teremgarázshely opcionálisan megvásárolható a lakáshoz.

Elfoglalt? Távolról is szívesen kapna mélyebb betekintést a lakásba? Keressen meg és küldöm az ingatlan 3D bejárását, így fotelja kényelméből is megtekintheti.

ANGYALFÖLD
A XIII. kerületnek ez a része régóta stabil választás azoknak, akik egyszerre keresik a jól szervezett városi infrastruktúrát és a kiszámítható, élhető környezetet. A Teve utca a Göncz Árpád városközpontban helyezkedik el, ahol az M3 metró, az 1-es villamos, valamint a 26-os, 32-es, 34-es, 106-os és 115-ös buszjáratok néhány perc sétával elérhetők. Innen a belváros – például a Deák Ferenc tér – nagyjából 10–12 perc alatt megközelíthető, míg az 1-es villamos révén Buda irányába is gyors és közvetlen az átjárás.

A közvetlen környezet valóban a mindennapi működésről szól: a ház közelében több kisebb üzlet, élelmiszerbolt, pékség, kávézó és gyorsétterem található, így a napi bevásárlás vagy egy gyors ebéd néhány perc alatt megoldható. A Váci úti irodafolyosó közelsége miatt a szolgáltatások kínálata folyamatosan bővül, ami hosszú távon is fenntartja a környék élhetőségét és értékét.

A közeli Duna-part néhány perc alatt elérhető, ahonnan a Margitsziget is könnyen megközelíthető – futásra, sétára vagy akár egy nyugodtabb kikapcsolódásra is ideális választás. A lokáció egyik legnagyobb előnye a kettőssége: nappal aktív és jól szervezett, este viszont visszafogottabb, élhető ritmust kínál – ami hosszú távon saját használatra és kiadás szempontjából is kiszámítható értéket jelent.

ÉPÜLET
A liftes, portaszolgálattal működő társasház a Váci úti irodafolyosó egyik jól szervezett, modern épülete, ahol a működés és a használhatóság legalább olyan fontos, mint a megjelenés. A portaszolgálat a mindennapokban is érezhető pluszt ad: csomagátvétel, kontrollált beléptetés, rendezett közös terek – ezek együtt egy olyan biztonságosabb, kiszámíthatóbb lakókörnyezetet teremtenek, ami ebben a városi közegben külön érték.
Az épület földszintjén működő szolgáltatások – kisbolt, pékség– valódi kényelmet jelentenek a hétköznapokban, ugyanakkor a lakószinteken ez már nem jelenik meg zavaró módon, a lakófunkció egyértelműen elkülönül.
A mélygarázsos parkolás ebben a környezetben nemcsak kényelmi kérdés, hanem praktikus előny is: kiszámíthatóbbá teszi a napi közlekedést, és hosszabb távon is növeli az ingatlan használati és bérbeadhatósági értékét.

OTTHON
A lakásba érkezve az alsó szint egyértelműen a közös tereké: a nappali, a konyha és az étkező egy légtérben helyezkedik el, jól használható, átlátható elrendezéssel. A tér mérete és arányai lehetővé teszik, hogy egyszerre legyen kényelmes a mindennapokban és alkalmas vendégfogadásra is.
Innen nyílik a nagy méretű terasz, amely valóban a lakás szerves része, nem csak egy kiegészítő elem. A növényekkel kialakított, öntözőrendszerrel ellátott külső tér használható reggelihez, pihenéshez vagy akár esti beszélgetésekhez is – egy olyan plusz, ami a városi lakásoknál ritkán adott ebben a méretben.

A felső szint már egy visszavonulóbb, privátabb világ. A előtér–dolgozó külön szinten, így jól elkülönül a lenti élettértől, ami akár otthoni munkavégzésnél, akár napi ritmus szempontjából is előnyt jelent. A hálószoba mérete és kialakítása kényelmes, hosszabb távon is jól élhető teret ad, amelyet a beépített infraszauna tesz igazán egyedivé. A fürdőszoba szintén tágas, külön zuhanyzóval és káddal, így nem kompromisszumos, hanem valóban használható mindennapi tér.

A lakás egészében egységes, átgondolt kialakítás jelenik meg: a beépített bútorok, a gépesített konyha, a klímás hűtés-fűtés, az elektromos redőnyök és a szúnyoghálók mind a kényelmet szolgálják, miközben a terek arányai és a két szint logikája hosszú távon is jól élhető struktúrát adnak.
Visszafogottan elegáns stílus határozza meg a lakás hangulatát. A világos alapfelületek, a meleg tónusú burkolatok és a sötétebb bútorok kontrasztja kiegyensúlyozott, jól élhető teret hoz létre. Nem hivalkodó, inkább nyugodt és átgondolt – az a típus, ami hosszabb távon sem fáraszt.

A nappali és az étkező tereiben a természetes fény dominál, különösen a délnyugati tájolásnak köszönhetően, ami délután és este ad egy kellemes, melegebb fényt a lakásnak. A textíliák, szőnyegek és világítás finoman egészítik ki a teret.

Egyértelműen intimebb hangulatú a felső szint, a dolgozó és a háló tere elkülönül, csendesebb, visszafogottabb karaktert kap. Itt jelenik meg legerősebben az a „visszavonulás” érzés, amit a szauna még tovább erősít.

A lakás fenntartási költségei: közös költség 43 575 Ft/hó, víz, villany, fűtés egyedi fogyasztás alapján fizetendő.
Opcionálisan megvásárolható teremgarázshely, melynek ára 10 M Ft.

Kérdések, és megtekintési szándék esetén várom hívását!

--------------------------------
Díjmentes, bankfüggetlen hiteltanácsadással támogatjuk vevő ügyfeleinket a számukra legelőnyösebb finanszírozási döntések meghozatalában. Opcionálisan igénybe vehető kiegészítő szolgáltatásainkkal – mint ügyvédi közreműködés, energetikai tanúsítvány vagy villamos biztonsági felülvizsgálat – teljes körű szakmai támogatást nyújtunk az adásvétel folyamatának minden egyes lépésénél.
--------------------------------
A hirdetésben szereplő információk tájékoztató jellegűek. A tévedés és az árváltoztatás jogát fenntartjuk. Az esetleges elírásokért és technikai hibákért felelősséget nem vállalunk.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Angyalföld m² ár
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1917 e Ft
1813 e Ft -6%
1792 e Ft -7%
1694 e Ft -13%
Ennek az ára
Angyalföld átlagár
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
138 M Ft m Ft
125.4 m Ft -10%
131.3 m Ft -5%
132.3 m Ft -4%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, Angyalföld, Teve utca, 9. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

77.9 M Ft
3 szoba
74 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

259.35 M Ft
4 szoba
163 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

52.9 M Ft
2 szoba
41 m²
XIII. kerület, Angyalföld
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

84.9 M Ft
5 + 2 szoba
124 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

88 M Ft
2 szoba
43 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
57 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

114.012 M Ft
3 szoba
52 m²
XIII. kerület, Angyalföld
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

58.5 M Ft
3 + 1 szoba
80 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Szent István körút
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

290 M Ft
4 szoba
128 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

262.035 M Ft
4 szoba
150 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

73.64 M Ft
2 szoba
47 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Dráva utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105 M Ft
3 + 1 szoba
98 m²
XVIII. kerület, Bókaytelep, Üllői út
Eladó iroda

Budapest, XVIII. kerület

0.22 M Ft
1 szoba
65 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

129.9 M Ft
3 szoba
96 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

74.9 M Ft
3 szoba
74 m²
IX. kerület, Ferencváros, Vaskapu u. 22