River Life

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, 6. emelet

+ 5 kép 1/8
135 896 250 Ft135.896 M Ft 2 123 379 Ft/m2
3 szoba
6. emelet
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 6. emelet
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Schweder Bence
XIII., Béke út

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Azonnal költözhető lakások a XIII. kerületben,
mindössze néhány perc sétára a Göncz Árpád városközponttól.
Az épülő, 32 lakásos társasház 2025 őszén került átadásra!

Lokáció:
Metró/villamos 5 perc séta
Bevásárlási lehetőség: Kényelmesen elérhető sétatávolságra.
Óvoda, iskola, gyógyszertár közelben!

Tömegközlekedés:
Buszmegálló és metróállomás néhány perc sétára,
biztosítva a gyors és egyszerű közlekedést.

Műszaki adatok:
Fűtés és hűtés: Modern hőszivattyús mennyezet hűtő-fűtő rendszer kerül kiépítésre,
amely biztosítja az energiahatékony és kellemes hőmérsékletet az év minden szakában.

Parkolás:
A társasház két szintes teremgarázzsal rendelkezik,
így biztosítva a biztonságos és kényelmes parkolást,
valamint a kényelmes közlekedést autóval.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2123 e Ft
1813 e Ft -17%
1706 e Ft -24%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
135.896 M Ft m Ft
131.2 m Ft -4%
131.3 m Ft -3%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 6. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
6 szoba
150 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

107.263 M Ft
3 szoba
68 m²
V. kerület, Belváros, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

98 M Ft
1 szoba
58 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

139.935 M Ft
2 szoba
67 m²
IX. kerület, Ferencváros, Ráday utca
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

165 M Ft
3 szoba
78 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

104.801 M Ft
3 szoba
52 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

199.815 M Ft
4 szoba
105 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Népfürdő utca 47
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

82.06 M Ft
2 szoba
43 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105.755 M Ft
2 szoba
74 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó garázs

Budapest, XIII. kerület

10 M Ft
15 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

146.496 M Ft
4 szoba
80 m²
XIII. kerület, Angyalföld
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

58.5 M Ft
3 + 1 szoba
80 m²
XIX. kerület