Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, 7. emelet

+ 17 kép 1/20
309 000 000 Ft309 M Ft 3 593 023 Ft/m2
3 szoba
86 m²
7. emelet
építés éve:2006

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 7. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 442
Egri Attila
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

RITKASÁG!!
A PILISI HEGYEKTŐL A GELLÉRT HEGYIG HÚZÓDÓ ELVEHETETLEN KÖRPANORÁMÁVAL RENDELKEZŐ NAGYTERASZOS LAKÁS!!!!

XIII. kerület dinamikusan fejlődő városrészében, a méltán népszerű, Marina parton, kiváló közlekedés és ellátottság mellett, KÖZVETLENÜL A DUNAPARTON, 2006-ban, magas műszaki színvonalon épült, exkluzív megjelenésű, parkkal, játszótérrel, közösségi térrel rendelkező, újszerű állapotú, exkluzív megjelenésű, dupla liftes társasházban, EGYEDI ADOTTSÁGOKKAL BÍRÓ, ELVEHETETLEN KÖRPANPORÁMÁS, 7. emeleti, 86 nm-es, 28 nm-es terasszal rendelkező, 3 szobás, (MINDEN SZOBA TERASZKAPCSOLATOS) amerikai konyhás, DUPLAKOMFORTOS, napos, világos fekvésű, alacsony fenntartású, házközponti fűtésű, egyedi mérésű, felújított állapotú, klimatizált, elektromos redőnyökkel szerelt, okos funkcióval ellátott, rugalmasan birtokba vehető luxus lakás, beépített, gépesített konyhával, igény esetén teremgarázs vásárlási lehetőséggel, kulturált lakóközösségű házban eladó!

Az ingatlan jelenleg felújítás alatt áll, (a képek között látványtervek is találhatók) várható befejezése: 2026.05.30-ig.
Az ingatlan fekvésének és elhelyezkedésének köszönhetően a lakás csendes, nyugodt, napfényes. A környező utcák forgalma nem hallatszik.

A környék biztonságos, infrastruktúrája és közlekedése kitűnően ellátott! A belváros kényelmes közlekedéssel 10 perc alatt elérhető, 3-as metró 5 perc sétatávolságra.

Az ingatlan közvetlen közelében: élelmiszerboltok, pékség, étterem, kávézók, egészségügyi és szolgáltató egységek találhatók!!

Ezt a lakást érdemes megnézni!
További információkért várom megtisztelő hívását.
EA ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 394188

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
3593 e Ft
1813 e Ft -98%
1706 e Ft -111%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
309 M Ft m Ft
131.2 m Ft -136%
131.3 m Ft -135%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 7. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.6 M Ft
2 szoba
46 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

127.12 M Ft
3 szoba
81 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Népfürdő utca 47
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

145.22 M Ft
3 szoba
81 m²
V. kerület, Belváros, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

98 M Ft
1 szoba
58 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Lomb utca 13
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142.5 M Ft
3 szoba
76 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Népfürdő utca 47
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

82.06 M Ft
2 szoba
43 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

375 M Ft
3 szoba
165 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

111.34 M Ft
2 szoba
55 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

179.9 M Ft
4 + 1 szoba
155 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

259.35 M Ft
4 szoba
163 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

262.035 M Ft
4 szoba
150 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Kis Diófa utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

108.5 M Ft