Astora Art House

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, földszint

+ 5 kép 1/8
33 000 000 Ft33 M Ft 1 941 176 Ft/m2
1 szoba
17 m²
földszint
építés éve:2012

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Elektromos
Emelet: földszint
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 603
Gombár Renáta
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó 17 m²-es garzon / iroda Angyalföldön – kiváló befektetés!

Angyalföld folyamatosan fejlődő, rendezett részén kínálok megvételre egy 17 m²-es, földszinti ingatlant, egy 2012-ben épült, modern tégla társasházban.

A világos, praktikus elrendezésű tér amerikai konyhás szobából és fürdőszoba–WC helyiségből áll. Korábbi lakásfunkciójának köszönhetően ideális lehet garzonnak, irodának vagy akár kiadásra is.

A környék az elmúlt években jelentős fejlődésen ment keresztül: új építésű házak, tiszta utcák és stabil bérlői kereslet jellemzi, így az ingatlan kifejezetten jó választás befektetők számára. Kis méretéből adódóan alacsony fenntartási költséggel üzemeltethető, gyorsan kiadható, így kedvező hozamot biztosíthat.

Főbb jellemzők:
• 17 m² alapterület
• földszinti elhelyezkedés
• amerikai konyhás szoba
• fürdőszoba WC-vel
• világos, jól kihasználható tér
• 2012-es építésű, modern társasház
• saját helyrajzi szám

Fontos:
Az ingatlan iroda besorolású, ezért nem hitelezhető, megvásárlása kizárólag készpénzzel lehetséges.

Kiváló lehetőség befektetésre vagy saját célra is – ne maradjon le róla! ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 393975

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1941 e Ft
1877 e Ft -3%
1723 e Ft -13%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
33 M Ft m Ft
65.5 m Ft 50%
59.3 m Ft 44%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Népfürdő utca 47
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

82.06 M Ft
2 szoba
43 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

259.35 M Ft
4 szoba
163 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Dráva utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105 M Ft
3 + 1 szoba
98 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

179.9 M Ft
4 + 1 szoba
155 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

127.12 M Ft
3 szoba
81 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

82.95 M Ft
2 szoba
49 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

69.5 M Ft
1 + 1 szoba
45 m²
XIII. kerület, Angyalföld
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

58.5 M Ft
3 + 1 szoba
80 m²
III. kerület, Csillaghegy
Eladó telek

Budapest, III. kerület

199.5 M Ft
977 m²
0 m²
IX. kerület, Ferencváros, Ráday utca
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

165 M Ft
3 szoba
78 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Kis Diófa utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

108.5 M Ft
2 szoba
85 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft