Seven Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, 1. emelet

75 073 000 Ft75.073 M Ft 1 924 949 Ft/m2
1 + 1 szoba
39 m²
1. emelet
építés éve:2027

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Közmű: Villany
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 248
Béndek Andrea ingatlan
Béndek Andrea

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Budapest XIII. kerületében kínálunk új építésű, nappali + 1 hálószobás, loggias lakásokat.

Az ingatlanok a sétáló utcára néznek, világos, jól élhető kialakítással.

Modern műszaki tartalom:

– Porotherm téglafalak, vasbeton pillérvázas szerkezet
– 3 rétegű hőszigetelő nyílászárók
– Elektromos redőny előkészítés
– Hőszivattyús rendszer
– Padlófűtés és fan-coil hűtés
– Lakásonként egyedi fogyasztásmérők
– Több ponton záródó biztonsági bejárati ajtó
– Választható burkolatok a kivitelezés adott szakaszáig

Várható átadás: 2027. 06. 30.

Teremgarázs beálló és tároló vásárolható a lakáshoz.

Igény esetén:
- Lakáshitel ügyintézésben segítünk
- CSOK és egyéb támogatások ügyintézése biztosított

Világos tér, erkély, modern műszaki tartalom, jó elhelyezkedés –
egy olyan első saját otthon, ami hosszú távon is érték marad.

Várom hívását vagy üzenetét az aktuálisan elérhető lakások és alaprajzok kapcsán.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1925 e Ft
1861 e Ft -3%
1675 e Ft -15%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
75.073 M Ft m Ft
90.7 m Ft 17%
88.4 m Ft 15%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

107.263 M Ft
3 szoba
68 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
66 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, JÓKAI UTCA 10 3/19
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

100 M Ft
2 szoba
50 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

104.801 M Ft
3 szoba
52 m²
XIII. kerület, Angyalföld
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

84.9 M Ft
5 + 2 szoba
124 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

61.9 M Ft
1 + 1 szoba
54 m²
IV. kerület, Újpest, Rév utca 1
Eladó telek

Budapest, IV. kerület

1.651 M Ft
4324 m²
0 m²
V. kerület, Belváros, Molnár utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
28 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

140 M Ft
3 szoba
70 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

106.9 M Ft
2 szoba
54 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

179.9 M Ft
4 + 1 szoba
155 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

70 M Ft
4 szoba
111 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

92.9 M Ft
2 szoba
48 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105.755 M Ft
2 szoba
74 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás