City Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, 2. emelet

+ 14 kép 1/17
93 900 000 Ft93.9 M Ft 2 290 244 Ft/m2
2 szoba
41 m²
2. emelet
építés éve:2023

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 2. emelet
Parkolás: Garázs
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Váradi Máté
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

PRÉMIUM, ERKÉLYES OKOSOTTHON A XIII. KERÜLET MEGÚJULÓ SZÍVÉBEN

Budapest XIII. kerületében, a dinamikusan fejlődő Lőportárdűlő városrészben kínálok megvételre egy 2023-ban épült, újszerű állapotú, 2 szobás, 41 m² + 4m² erkélyes lakást, amely tehermentes és azonnal költözhető.

A 2. emeleten található, nyugati tájolású, utcai nézetű ingatlan egy modern, liftes, akadálymentesített, 8 szintes társasházban helyezkedik el.
Ideális választás saját otthonnak vagy magas hozamú befektetésnek.

FŐBB PARAMÉTEREK
41 m² alapterület
4 m² erkély
Amerikai konyhás nappali + külön hálószoba
Fürdőszoba és WC külön helyiségben
Nyugati tájolás
Házközponti fűtés egyedi méréssel
Hűtő-fűtő klíma
Közös költség: 18.500 Ft / hó
Teremgarázs beálló és tároló a lakással egy szinten opcionálisan megvásárolható

PRÉMIUM BELSŐ KIALAKÍTÁS
A lakás egyedi kivitelezésű, magas minőségű, modern bútorzattal berendezett ami vételár részét képezi.
Teljesen gépesített, elegáns konyha
(mosogatógép, indukciós főzőlap, sütő, mikrohullámú sütő, beépített hűtő-fagyasztó, elszívó)
Beépített szekrényes hálószoba
Kádas fürdőszoba egyedi gyártású bútorral
Külön WC mosdóval
Előszobai beépített szekrény
Biztonsági bejárati ajtó

OKOSOTTHON & FENNTARTHATÓSÁG
Living Home applikációval vezérelhető rendszer
(fűtés, redőnyök, kapunyitás, közös terek elérése)
Hőszivattyús rendszer biztosítja a melegvíz-ellátást
Korszerű szigetelés
Energiatakarékos megoldások

KÖZÖSSÉGI SZOLGÁLTATÁSOK
Közösségi nappali családi és baráti eseményekhez
Bérelhető barkácsműhely gépekkel
Díjmentesen foglalható iroda és tárgyaló
Mélygarázs parkoló a lift közelében

ELHELYEZKEDÉS BELVÁROSI KÖZELSÉG, ZÖLD KÖRNYEZET
Lehel Csarnok
WestEnd City Center
Városliget
Széchenyi Gyógyfürdő
Állatorvosi rendelő
Kávézó
Reggeliző

A környéken minden fontos tömegközlekedési eszköz elérhető, így a belváros gyorsan és kényelmesen megközelíthető.

Újszerű állapot. Prémium kivitel. Azonnali birtokbavétel.
Ez a lakás kiváló választás azok számára, akik modern, fenntartható, jól kiadható ingatlant keresnek Budapest egyik legértékállóbb városrészében.

További információért és megtekintésért keressen bizalommal.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2290 e Ft
1858 e Ft -23%
1617 e Ft -42%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
93.9 M Ft m Ft
90.4 m Ft -4%
240.4 m Ft 61%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület, Vizafogó, Cserhalom utca 4
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

355 M Ft
5 szoba
117 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

64.036 M Ft
1 szoba
33 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

111.34 M Ft
2 szoba
55 m²
XIII. kerület, Angyalföld
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

58.5 M Ft
3 + 1 szoba
80 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.6 M Ft
2 szoba
46 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Népfürdő utca 47
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

82.06 M Ft
2 szoba
43 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142 M Ft
4 szoba
126 m²
IX. kerület, Ferencváros, Ráday utca
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

165 M Ft
3 szoba
78 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Lomb utca 13
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142.5 M Ft
3 szoba
76 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
6 szoba
150 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

107.263 M Ft
3 szoba
68 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

114.012 M Ft
3 szoba
52 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

375 M Ft
3 szoba
165 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület