Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, 1. emelet

+ 17 kép 1/20
295 000 000 Ft295 M Ft 2 809 524 Ft/m2
3 szoba
105 m²
1. emelet
építés éve:2008

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 1. emelet
Parkolás: Garázs
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Dr.Berecz Adrienn
Duna House Óbuda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Közvetlen Dunapart, nagy terasz + panoráma!

A Marina parton eladóvá vált egy amerikai konyha+ nappali + 2 hálószobás, dupla komfortos gyönyörű lakás, ami magán hordozza egy elismert lakberendező jegyeit.

Az épület közvetlen a Duna parton van és így a 40 nm-es teraszról lélegzet elállító panoráma nyílik a Dunára és a budai hegyekre. Nem véletlen hogy az egyik képen, egy Buddha szobor áraszt felénk nyugalmat, mert az egész környezet, elrendezés, színek és megoldások is egyben hasonló harmóniát és nyugalmat áraszt.

Az ingatlan 2007-2008-ban épült de a lakás frissen és teljeskörűen fel lett újítva, egyedi minőségben, teljesen automatizált OKOS OTTHONT teremtve (ujjlenyomatos beléptetőrendszer, távolból vezérelhető hűtés - fűtés, elektromos redőnyök, világítás, teraszon eső érzékelős mennyezeti redőny)

A lakáshoz tartozik kedvezményesen vásárolható teremgarázs beálló és közvetlen mögötte tároló.

A társasházban éjjel/nappal portaszolgálat működik.

Az ingatlan nem csak egy gyönyörű otthon lehet hanem egy szuper befektetés is, hiszen nagyon könnyen kiadható. Ki volt adva 2.500.- euró/hó.

Amennyiben további kérdése van vagy szeretné megtekinteni az ingatlant, keressen bizalommal!
Igényelje hitelét nálunk! Bank semleges és díjmentes pénzügyi tanácsadással és teljes körű ingyenes hitel előminősítéssel és ügyintézéssel állunk rendelkezésére abban az esetben is, ha nem nálunk vásárol.
A standard banki feltételeknél kedvezőbben, akár a saját bankjánál is, egyedi kedvezményekkel. CSOK, babaváró, bármilyen állami támogatás, vagy a 3%-os kedvezményes hitel érdekli? Hívjon bizalommal, mi képben vagyunk az összes lehetőséggel, hogy Ön a legkedvezőbbet kaphassa, ami elérhető.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 27. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2810 e Ft
1792 e Ft -57%
1694 e Ft -66%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
295 M Ft m Ft
131.3 m Ft -125%
132.3 m Ft -123%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

150 M Ft
3 szoba
197 m²
II. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, II. kerület

810 M Ft
933 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

139.935 M Ft
2 szoba
67 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

140.66 M Ft
3 szoba
76 m²
XIII. kerület, Angyalföld
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

58.5 M Ft
3 + 1 szoba
80 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

62 M Ft
2 szoba
53 m²
IV. kerület
Eladó iroda

Budapest, IV. kerület

345 M Ft
406 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

119 M Ft
3 szoba
74 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

127.12 M Ft
3 szoba
81 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

79.9 M Ft
2 + 1 szoba
74 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

146.496 M Ft
4 szoba
80 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

129.8 M Ft
3 szoba
65 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

104.801 M Ft
3 szoba
52 m²
XXI. kerület
Eladó iroda

Budapest, XXI. kerület

289.9 M Ft
1180 m²
638 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

48 M Ft
1 szoba
30 m²
XIII. kerület