Astora Márvány8

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, félemelet

+ 17 kép 1/20
88 300 000 Ft88.3 M Ft 1 962 222 Ft/m2
1 szoba
45 m²
félemelet
építés éve:1914

Részletes adatok

Fűtés: Elektromos
Emelet: félemelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv, Telefon
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Olajos Károly
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Fedezze fel Újlipótváros varázsát! Álomotthona várja Önt!
1 SZOBÁS HANGULATOS, GYÖNYÖRŰ, CSENDES, ALACSONY FENNTARTÁSI KÖLTSÉGŰ LAKÁS A DUNÁNÁL!

XIII. kerületben, Újlipótváros legnépszerűbb utcájában kínálom megvételre ezt a fantasztikus, letisztult, felújított lakás, a csodás Dunától mindössze 1 perc séta távolságra.
Igazi kincs és ritka lehetőség! Ár/érték arányban is kiváló választás.
Varázslatos életérzés itt lakni, a nyüzsgő, élettel teli környék mindenkit rabul ejt.
Elegáns, exkluzív, művészi, kulturális, értelmiségi szellemiségű negyed révén igazán különlegesnek mondható ilyen páratlan környezetben ingatlant birtokolni.

BEFEKTETÉSNEK is kitűnő: Értékálló, rendkívül könnyen és gyorsan megközelíthető.
AZONNAL költözhető! Tehermentes.

Lokáció, infrastruktúra, közlekedés: Kiemelten jó!
Minden pár percre található.
Egészségügyi intézmények (pl. háziorvosi rendelő, fogászat, belgyógyászat is 1-5 percen belüli séta), rengeteg üzlet, étterem, kávézó, pékség, cukrászda, fűszeresek, szépészeti szalonok, bevásárlóközpont, bio boltok, könyvesboltok, színház, sportolási lehetőségek...
A kisállatok számára külön, igényesen kialakított illemhely fél percnyire, állatbolt 2-3 percnyire.
Tömegközlekedés: 4-6-os, 2-es villamosok karnyújtásnyira, metró 7 percnyire.
Természetközelisége is vonzóvá teszi, hisz a Duna és a parkok, valamint a Margit-sziget közelisége igazán szívet melengető.

Az ingatlan frissen felújított, minőségi burkolatokkal, ajtókkal, réz csaptelepekkel. Új a vízóra (mely távolról is szabályozható), a villanyóra és a kaputelefon is.

A konyhában már a kiállások és burkolatok is elkészültek, így már csak a konyhabútor beszerzése szükséges. /A hűtő is új, megvásárlása külön megállapodás tárgya/
A konyha tervek is rendelkezésre állnak!
Ezen felül már csak a szegőléc, 3 db kilincs, bojler felszerelése lesz az új Tulajdonos feladata.

A lakás tagoltsága, elrendezése igen praktikus és kényelmes. Minden külön található: fürdőszoba, wc, gardrób.
Alapterülete nettó 45 nm, 1 tágas szobával rendelkezik. Félemeleten található (mely a gyakorlatban inkább 1. emeltnek mondható, hisz alatta egy 5 m belmagasságú iroda található.
Utcai nézete ellenére rendkívül csendes, az épület kiváló adottságának is köszönhetően.
Ablaka egy szintén frissen felújított és gondozott kis növényi parkra is néz, valamint kihajolva még a Duna is látható.
Fenntartása extrán alacsony, a rezsi közös ktg.-el együtt mindössze 14-20 ezer Ft/hó, melyből a közös költség 10 ezer Ft.
A fűtésről elektromos norvég panel gondoskodik. (távolról szabályozható, wifi-s)

Parkolás: Lehetőség nyílik parkoló helyet igényelni a ház közös képviseletétől, melynek ára szintén extrán alacsony, 2-3 ezer Ft/hó.
Ezen felül az utcán is lehetséges parkolni, valamint a ház sorompóval ellátott belső udvarában is megoldható átmenetileg.

Tárolás: Saját tároló a pincében.

Biztonság: A lakók biztonságérzetét a házban lévő kamera rendszer is szolgálja.
Az utca is biztonságos.

A házról:
Polgári, vaskos történelemmel átszőtt épület. A közelmúltban belső felújításon átesett, lift is található benne.

Kiknek ajánlom ezt az ingatlant? Minden korosztály számára!
Hisz mindenki megtalálhatja a számításait és egyszerre a pezsgést és nyugalmat!
Valamint azoknak is, akik értékálló, magas hozamú befektetést keresnek Budapest legfelkapottabb részeinek egyikén.

Érdeklődés esetén keressen bizalommal!
A megtekintés rugalmasan megoldott.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1962 e Ft
1863 e Ft -5%
1707 e Ft -15%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
88.3 M Ft m Ft
65.8 m Ft -34%
59.6 m Ft -48%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, félemelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

73.64 M Ft
2 szoba
47 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Cserhalom utca 4
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

201.91 M Ft
4 szoba
97 m²
XI. kerület, Kelenföld, Györök utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

88 M Ft
3 + 2 szoba
55 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Péterfy Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
46 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

146.496 M Ft
4 szoba
80 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

175 M Ft
4 + 1 szoba
113 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Dráva utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105 M Ft
3 + 1 szoba
98 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

84.975 M Ft
2 szoba
50 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

114 M Ft
3 szoba
60 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105.9 M Ft
3 szoba
57 m²
III. kerület
Eladó telek

Budapest, III. kerület

145 M Ft
1240 m²
0 m²
IV. kerület, Újpest, Deák Ferenc utca
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

74.9 M Ft
3 szoba
59 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Szent István körút
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

290 M Ft
4 szoba
128 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Budai Nagy Antal
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XIII. kerület

10.9 M Ft
43 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás