City Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, 1. emelet

+ 3 kép 1/6
75 200 000 Ft75.2 M Ft 1 834 146 Ft/m2
2 szoba
41 m²
1. emelet
építés éve:2027

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 435
Incze Róbert
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Projekt bemutatása

ÚJ ÉPÍTÉSŰ MODERN LAKÁSOK A XIII. KERÜLETBEN

Kiváló befektetési és lakhatási lehetőség Budapesten, a XIII. kerület frekventált, de nyugodt részén.
Itt épül egy modern 31 lakásos, pince + földszint + 4 emelet kialakítású, elegáns, liftes társasház!

Műszaki szempontból is a legmodernebb megoldásokat alkalmazzák az építés során, hiszen hőszivattyús fűtés és melegvíz ellátása van a lakásoknak, amihez párosulnak a három rétegű ablakok, és a megfelelő homlokzati szigetelés. Ezáltal a lakások fenntartási költsége nagyon kedvező lesz!

A földszinti lakások egy része kertkapcsolattal rendelkezik, amely ideális választás lehet azoknak a vevőknek, akik kisállattal rendelkeznek vagy zöld környezetre vágynak

Kiemelt figyelmet érdemel a lakóépület legfelső, negyedik emelete, ahol az utcai és udvari homlokzati falak visszahúzása miatt:
Tágas, napfényes teraszok kerülnek kialakításra.
Penthouse jellegű lakások, melyek ideálisak a különleges hangulatot és kilátást keresők számára.

Lehetőség van garázs beálló hely vásárlására a mélygarázsban, illetve tároló vásárlására is.

Ha akezdeti szakaszban vásárol, akkor még lehetősége van a saját ízlése szerint kiválasztani a burkolatokat, ajtókat, szanitereket stb.

Elhelyezkedés
A Gyöngyösi utca kiváló infrastruktúrával rendelkezik, a közelben minden megtalálható, ami a kényelmes élethez szükséges (vásárlási lehetőségek, közlekedés, szolgáltatások).

Ne maradjon le! Válassza ki álmai otthonát még az építkezés kezdeti szakaszában!

Tervezett átadás 2027 IV. negyedév

További információkért keressen minket bizalommal!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1834 e Ft
1858 e Ft 1%
1690 e Ft -9%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
75.2 M Ft m Ft
117.5 m Ft 36%
118.7 m Ft 37%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105.755 M Ft
2 szoba
74 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Szent István körút
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

290 M Ft
4 szoba
128 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

259.35 M Ft
4 szoba
163 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Dráva utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105 M Ft
3 + 1 szoba
98 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Cserhalom utca 4
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

201.91 M Ft
4 szoba
97 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
66 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

127.12 M Ft
3 szoba
81 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

111.34 M Ft
2 szoba
55 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

106.9 M Ft
2 szoba
54 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

139.9 M Ft
3 szoba
65 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Népfürdő utca 47
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

145.22 M Ft
3 szoba
81 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Vörösmarty utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

80 M Ft
4 szoba
75 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

84.975 M Ft
2 szoba
50 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

114.012 M Ft
3 szoba
52 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

70 M Ft