Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, Vizafogó, Visegrádi utca, 1. emelet

+ 12 kép 1/15
93 900 000 Ft93.9 M Ft 1 565 000 Ft/m2
2 szoba
60 m²
1. emelet
építés éve:1940

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 414
Tecnocasa - Casa Profitto Nuovo Kft.
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Budapest XIII. kerületében, a Visegrádi utcában eladó egy 60 nm-es, felújított, első emeleti lakás egy jó állapotú, kevés lakásos Bauhaus stílusú épületben. A nyugati tájolású ingatlan utcai és belső udvari kilátással is rendelkezik, 3 méteres belmagasságának és mindössze egy tartóoszlopának köszönhetően a keretfalakon kívül szabadon alakítható. Két szobás, 2 nm-es erkély tartozik hozzá, fűtése gáz cirkó. Jelenleg kozmetikai szalonként működik, diszkréció miatt csak néhány fotó érhető el. A lokáció kiváló: Thurzó park mellett helyezkedik el, remek közlekedéssel (M3-as metró, számos busz, és villamos), bevásárlási lehetőségekkel, éttermekkel, pár perc sétára. Kérdés, illetve megtekintési szándék esetén hívjon minket bizalommal! Ügyfeleink részére díjmenetes bankfüggetlen hitelügyintézést tudunk kínálni!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Vizafogó m² ár
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1565 e Ft
2195 e Ft 29%
1858 e Ft 16%
1690 e Ft 7%
Ennek az ára
Vizafogó átlagár
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
93.9 M Ft m Ft
142.3 m Ft 34%
90.4 m Ft -4%
88.7 m Ft -6%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, Vizafogó, Visegrádi utca, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

139.935 M Ft
2 szoba
67 m²
III. kerület, Csillaghegy
Eladó telek

Budapest, III. kerület

199.5 M Ft
977 m²
0 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105.755 M Ft
2 szoba
74 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

73.64 M Ft
2 szoba
47 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

239 M Ft
4 szoba
160 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

127.12 M Ft
3 szoba
81 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
IX. kerület, Ferencváros, Ráday utca
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

165 M Ft
3 szoba
78 m²
XIII. kerület, Angyalföld
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

58.5 M Ft
3 + 1 szoba
80 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

114.012 M Ft
3 szoba
52 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142 M Ft
4 szoba
126 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

84.975 M Ft
2 szoba
50 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

107.263 M Ft
3 szoba
68 m²