Seven Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, 6. emelet

+ 5 kép 1/8
87 400 000 Ft87.4 M Ft 2 032 558 Ft/m2
2 szoba
43 m²
6. emelet
építés éve:2024

Részletes adatok

Fűtés: Geotermikus
Emelet: 6. emelet
Komfort: Luxus
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 942
Szekeres Tünde
OTPIP I. kerület Zsolt utcai iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Budapest rendkívül felkapott és folyamatosan fejlődő környéken a XIII kerületben, közel a Dunához, kiemelkedő színvonalú MODERN, ELEGÁNS és ENERGIAHATÉKONY új lakópark kerül megépítésre. A 8. emeletes épület komplexum 3 parkoló szinttel, tárolókkal és kerékpároknak kijelölt helyekkel fog rendelkezni. A 377 lakásos társasházban ideális lakásmixet kínálunk mindenki számára. A lakások méretei 30m2-135m2-ig terjednek. A legtöbb lakáshoz nagy méretű erkély és terasz tartozik. A földszinti parkoló fölött tetőkert létesül, melynek egy része közösségi kert, továbbá számos kényelmi szolgáltatás is lesz biztosítva: zöld udvar, játszótér, fitnesz terem, szauna állnak majd rendelkezésre, ráadásul mindez a Duna-part közelében. A fűtésről és hűtésről gondoskodó levegő/víz hőszivattyús rendszer AA+ besorolással rendelkezik. A lakásokban mennyezetfűtés- hűtés készül, illetve a fürdőszobákban opcionális padlófűtés létesíthető. A nyári melegre gondolva a hűtés olyan technikával lesz megoldva, hogy a levegőt ne szárítsa. A lakóépület anyagösszetétele is kiemelkedő színvonalat tükröz. Az építés során kizárólag minőségi anyagok kerülnek felhasználásra, hogy tartós és időtálló otthonokat teremtsenek. A 8 emeletes épület kiválóan illeszkedik a városképbe, valamint ideális közlekedési infrastruktúrával rendelkezik. Az elhelyezkedése kiváló, hiszen a Váci úti irodafolyosó szomszédságában található, így könnyedén elérhető a város központja és a fontosabb üzleti negyedek.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: M294112

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2033 e Ft
1839 e Ft -11%
1690 e Ft -20%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
87.4 M Ft m Ft
267.7 m Ft 67%
88.7 m Ft 1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 6. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

259.35 M Ft
4 szoba
163 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

139 M Ft
5 szoba
155 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

36.9 M Ft
1 + 1 szoba
15 m²
XVI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

62.49 M Ft
1 + 1 szoba
42 m²
XII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XII. kerület

289 M Ft
5 szoba
147 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

59.9 M Ft
1 + 1 szoba
28 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

55.9 M Ft
1 + 1 szoba
26 m²
II. kerület
Eladó ikerház

Budapest, II. kerület

455 M Ft
5 szoba
243 m²
XXI. kerület
Eladó nyaraló

Budapest, XXI. kerület

25 M Ft
1 szoba
28 m²
XIII. kerület, Angyalföld
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

84.9 M Ft
5 + 2 szoba
124 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Szent István körút
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

290 M Ft
4 szoba
128 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

139 M Ft
2 szoba
95 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

114.012 M Ft
3 szoba
52 m²
XXI. kerület, Csillagtelep, Kossuth
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

53.9 M Ft
2 szoba
52 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Lomb utca 13
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület