Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, 3. emelet

+ 9 kép 1/12
164 990 000 Ft164.99 M Ft 2 229 595 Ft/m2
3 szoba
74 m²
3. emelet
építés éve:2018

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 3. emelet
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Bakos Balázs
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó a 2018-ban épült, modern, 4 emeletes társasház 3. emeletén található lakásunk liftes, akadálymentesített épületben.

Az épület összkomfortos, rendezett, jó állapotú, barátságos lakóközösséggel. A belső kertben játszótér található, az épület alatt teremgarázs és tárolók kerültek kialakításra.

A lakás déli tájolású, dupla irányba nyitott, nagy ablakokkal és kétszárnyú teraszajtóval, így egész nap világos. A belmagasság 3 méter alatti.

A lakás alapterülete 74 m², elrendezése praktikus és jól használható:
- 35 m²-es nappali–konyha–étkező
- A konyha teljesen gépesített: beépített mosogatógép, mosógép, indukciós főzőlap, szagelszívó, sütő, mikró és hűtő.
A központi konyhasziget fekete gránitpulttal készült, hőálló felülettel, beépített borhűtővel és pop-up 220V és USB csatlakozóval, valamint több tárolóval.
- Két külön nyíló szoba (kb. 12 és 15 m²):
– hálószoba nagyméretű beépített gardróbbal
– második, teljes értékű szoba (gyerekszoba / háló / dolgozószoba)
- Fürdőszoba nagyméretű tusolófülkével, félköríves tükörrel és WC-vel
- Külön mosdóhelyiség
- Előszoba plafonig érő, tükrös beépített szekrénnyel

A nyári hűtésről két nagy teljesítményű klímaberendezés gondoskodik. A jó szigetelésnek köszönhetően a lakás télen-nyáron komfortos. A fűtés házközponti, egyedi méréssel, a fürdőszobában és a konyha egy részén padlófűtés található.

A lakás egyik èke a 110 m²-es terasz, amelyet ősfák, red robin növènyek és tuják vesznek körül, biztosítva a privát, természetközeli érzetet. A teraszon ülőgarnitúra, BBQ sütő, hinta és egy 4 személyes, bőrborítású SOFT TUB jacuzzi is helyet kapott.

A környék kertvárosias hangulatú, zöld, ugyanakkor kiváló infrastruktúrával rendelkezik: gyógyszertár, Aldi, parkok, játszóterek, cukrászdák pár perces sétával elérhetők.

Közlekedés szempontjából is frekventált: 14-es villamos 1 percre, több buszjárat 5 percen belül.

Parkolás: utcán, közterületen is megoldható.

További információval, megtekintéssel, hasonló lakással kapcsolatban keressen bizalommal.

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 07. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2230 e Ft
1813 e Ft -23%
1706 e Ft -31%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
164.99 M Ft m Ft
131.2 m Ft -26%
131.3 m Ft -26%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

52.9 M Ft
2 szoba
36 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Cserhalom utca 4
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

355 M Ft
5 szoba
117 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

64.036 M Ft
1 szoba
33 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

69.9 M Ft
1 + 1 szoba
46 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

49.9 M Ft
1 szoba
30 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Lomb utca 13
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142.5 M Ft
3 szoba
76 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
49 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105.755 M Ft
2 szoba
74 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

73.64 M Ft
2 szoba
47 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

127.12 M Ft
3 szoba
81 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

82.95 M Ft
2 szoba
49 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

80 M Ft
2 szoba
107 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

79.99 M Ft
3 + 2 szoba
63 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

262.035 M Ft
4 szoba
150 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

139.935 M Ft
2 szoba
67 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület