Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, földszint

+ 5 kép 1/8
57 000 000 Ft57 M Ft 1 900 000 Ft/m2
1 szoba
30 m²
földszint
építés éve:1923

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: földszint
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 942
Szekeres Tünde
OTPIP I. kerület Zsolt utcai iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

BUDAEST XIII. kerület, Angyalföld rohamosan fejlődő városrészében eladó egy földszinti, egy plusz félszobás, rendkvül igényesen felújított, 30 m2 plusz 10 m2 állógalériás garzon lakás. Az udvarra néző, délnyugati tájolású lakás gázkonvektorral fűthető, kiegészitve a konyhában lévő elektromos falipanellel. Használati melegviz ellátás elektromos bojlerrel biztosított. A lakás azonnal költözhető, teher és igény mentes, 1/1-es tulajdon. A képeken látható bútorzat a vételár részét képzi. Jó lakóközösség, a ház pénzügyei rendezettek. Közlekedési kapcsolatok rövid sétaútra vannak. Ha bármilyen kérdése van, vagy megtekintené a lakást, kérem hívjon bizalommal, a hét bármely napján, reggel 8 és este 8 között. Az OTP Ingatlanpont teljeskörű ügyintézéssel áll ügyfelei rendelkezésére!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: M307476

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1900 e Ft
1863 e Ft -2%
1707 e Ft -11%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
57 M Ft m Ft
65.8 m Ft 13%
59.6 m Ft 4%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Szövetség utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

34.9 M Ft
1 szoba
24 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

73.64 M Ft
2 szoba
47 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

106.94 M Ft
2 szoba
53 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

157.9 M Ft
5 szoba
130 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

114.012 M Ft
3 szoba
52 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Lomb utca 13
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142.5 M Ft
3 szoba
76 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Szent István körút
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

290 M Ft
4 szoba
128 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

107.263 M Ft
3 szoba
68 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

64.036 M Ft
1 szoba
33 m²
IV. kerület
Eladó iroda

Budapest, IV. kerület

345 M Ft
406 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

140.66 M Ft
3 szoba
76 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

262.035 M Ft
4 szoba
150 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

199.815 M Ft
4 szoba
105 m²