Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, félemelet

+ 16 kép 1/19
119 900 000 Ft119.9 M Ft 1 873 438 Ft/m2
3 szoba
64 m²
félemelet
építés éve:2008

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: félemelet
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: D

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Huga Péter Sándor
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

A XIII. kerület egyik legkeresettebb vízparti lakónegyedében, a Marina part III. ütemében kínálok megvételre egy 64 m²-es, háromszobás, 8 m² teraszos otthont, amely 2025 tavaszán teljes körű felújításon esett át, és jelenleg kulcsrakész, azonnal költözhető állapotban várja új tulajdonosát.

A 2008-ban magas műszaki tartalommal megvalósult épület 0–24 órás portaszolgálattal és gondozott, parkosított belső kerttel biztosítja a kényelmet és a biztonságot.

A lakás elrendezése praktikus és élhető: a nappali-konyha központi élettérként funkcionál, míg a két külön nyíló hálószoba ideális családok, párok vagy akár home office kialakítására is.
A 2025-ben elvégzett teljes felújítás modern, letisztult enteriőrt és gondosan kivitelezett részleteket eredményezett, így az ingatlan kompromisszumok nélkül birtokba vehető.

ÉPÜLET ÉS KÖRNYEZET
A III. ütem a Marina part egyik legstabilabb, kiforrott lakóközösséggel rendelkező része.
- 0–24 órás portaszolgálat
- Kamerarendszer
- Parkosított, zárt belső kert
- Rendezett, folyamatosan karbantartott közös terek

A lakópark közvetlen közelében megtalálható a Duna-parti sétány, éttermek, kávézók, üzletek és sportolási lehetőségek.

XIII. MARINA PART – Vízparti élet a belváros közelében
A Marina part nem csupán lakónegyed, hanem életstílus. A belváros mindössze 10 perc autóval, mégis egy csendes, vízparti, zöldövezeti környezetbe érkezhetünk haza minden nap.
Ez az ingatlan ideális választás:
- saját célú, kényelmes családi otthonnak
- értékálló befektetésnek
- vagy presztízsértékű, Duna-parti lakásként

Amennyiben szeretné személyesen is megtekinteni, készséggel állok rendelkezésére. Várom hívását.

+ Az energetikai tanúsítvány HET-száma: HET-1021-5328, besorolása DD, érvényességi dátuma 2030.01.17.

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1873 e Ft
1813 e Ft -3%
1706 e Ft -10%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
119.9 M Ft m Ft
131.2 m Ft 9%
131.3 m Ft 9%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, félemelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület, Vizafogó, Népfürdő utca 47
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

145.22 M Ft
3 szoba
81 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

84.9 M Ft
2 + 1 szoba
55 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

146.496 M Ft
4 szoba
80 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

78.5 M Ft
3 szoba
66 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Cserhalom utca 4
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

201.91 M Ft
4 szoba
97 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

114.012 M Ft
3 szoba
52 m²
XXIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXIII. kerület

141.9 M Ft
3 szoba
90 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

127.12 M Ft
3 szoba
81 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

645 M Ft
4 szoba
134 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

84.9 M Ft
1 szoba
46 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105.755 M Ft
2 szoba
74 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

179.9 M Ft
4 + 1 szoba
155 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

64.036 M Ft
1 szoba
33 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

94.9 M Ft
2 szoba
43 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

139.935 M Ft
2 szoba
67 m²
X. kerület
Eladó téglalakás