River Life

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, 3. emelet

+ 9 kép 1/12
135 080 000 Ft135.08 M Ft 2 369 825 Ft/m2
3 szoba
57 m²
3. emelet
építés éve:2024

Részletes adatok

Fűtés: Geotermikus
Emelet: 3. emelet
Parkolás: Garázs
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 244
Crow Marina
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Budapest rendkívül felkapott és folyamatosan fejlődő környéken a XIII kerületben, közel a Dunához, kiemelkedő színvonalú MODERN, ELEGÁNS és ENERGIAHATÉKONY új lakópark kerül megépítésre. A 8. emeletes épület komplexum 3 parkoló szinttel, tárolókkal és kerékpároknak kijelölt helyekkel fog rendelkezni. A 377 lakásos társasházban ideális lakásmixet kínálunk mindenki számára. A lakások méretei 30m2-135m2-ig terjednek. A legtöbb lakáshoz nagy méretű erkély és terasz tartozik. A földszinti parkoló fölött tetőkert létesül, melynek egy része közösségi kert, továbbá számos kényelmi szolgáltatás is lesz biztosítva: zöld udvar, játszótér, fitnesz terem, szauna állnak majd rendelkezésre, ráadásul mindez a Duna-part közelében. A fűtésről és hűtésről gondoskodó levegő/víz hőszivattyús rendszer AA+ besorolással rendelkezik. A lakásokban mennyezetfűtés- hűtés készül, illetve a fürdőszobákban opcionális padlófűtés létesíthető. A nyári melegre gondolva a hűtés olyan technikával lesz megoldva, hogy a levegőt ne szárítsa. A lakóépület anyagösszetétele is kiemelkedő színvonalat tükröz. Az építés során kizárólag minőségi anyagok kerülnek felhasználásra, hogy tartós és időtálló otthonokat teremtsenek. A 8 emeletes épület kiválóan illeszkedik a városképbe, valamint ideális közlekedési infrastruktúrával rendelkezik. Az elhelyezkedése kiváló, hiszen a Váci úti irodafolyosó szomszédságában található, így könnyedén elérhető a város központja és a fontosabb üzleti negyedek.

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2370 e Ft
1813 e Ft -31%
1706 e Ft -39%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
135.08 M Ft m Ft
131.2 m Ft -3%
131.3 m Ft -3%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület, Újlipótváros, Szent István körút
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

290 M Ft
4 szoba
128 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

146.496 M Ft
4 szoba
80 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

262.035 M Ft
4 szoba
150 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

493 M Ft
5 szoba
285 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
3 szoba
50 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Raoul Wallenberg utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

83.5 M Ft
1 szoba
42 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

84.975 M Ft
2 szoba
50 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

107.263 M Ft
3 szoba
68 m²
XIII. kerület, Angyalföld
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

84.9 M Ft
5 + 2 szoba
124 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Dózsa György út
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95.5 M Ft
2 szoba
67 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Klauzál utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

63.4 M Ft
1 szoba
39 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, István utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

84 M Ft
2 szoba
47 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

199.815 M Ft
4 szoba
105 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Népfürdő utca 47