Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, 6. emelet

+ 5 kép 1/8
180 490 000 Ft180.49 M Ft 2 256 125 Ft/m2
3 szoba
6. emelet
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 6. emelet
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Daróczy András
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Projekt bemutatása

Projekt leírás

A 147 lakásos My Garden 2 lakófejlesztés Budapest XIII. kerületének zöldövezeti részén, a Rákos-patak szomszédságában épül, ahol a modern élet és a természet harmóniája egyedülálló lakóélményt biztosít.

A My Garden második ütem lakásai is magas szintű környezettudatosságot és kiemelkedő műszaki tartalmat képviselnek. Olyan fenntarthatósági megoldásokat alkalmazunk a lakóparkon, mint a megújuló energiaforrások, környezettudatos anyaghasználat, esővíz-újrahasznosítás, szelektív építési hulladékkezelés és felület hűtés-fűtés. A háromrétegű nyílászárók kiváló hő- és hangszigetelést biztosítanak, így a My Garden második ütemének lakásai alacsony fenntartási költségekkel és optimális komfortérzettel bírnak majd.
A Váci úttól mindössze 10 percre található.

A környék kifejezetten jó infrastruktúrával rendelkezik: oktatási intézményekben, bevásárlási lehetőségekben szociális-, sport- és egészségügyi létesítményekben bővelkedik a terület.
A 6. emeleti penthouse lakásokból pazar kilátás nyílik a budai hegyekre, a kényelmet pedig biztosítja, hogy a nagy teraszon jacuzzi-nak kialakítható hely is található.
A lakásokat átlagon felüli műszaki tartalom, energiahatékony- és gazdaságos üzemeltetés jellemzi.

Környezettudatos beruházás, melynek részei a teljes mértékben
- megújuló energián alapuló gépészeti megoldások,

- csomagpont.

A fizetési ütemezés két részletben: 10% szerződéskötéskor és a fennmaradó 90% százalék a használatba vételi engedély kiadása után fizetendő a projektet finanszírozó bank felé.

Átadás várható dátuma: 2027. II. negyedév

További információért keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 09. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2256 e Ft
1813 e Ft -24%
1706 e Ft -32%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
180.49 M Ft m Ft
131.2 m Ft -38%
131.3 m Ft -37%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 6. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
3 szoba
50 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

84.975 M Ft
2 szoba
50 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

82.95 M Ft
2 szoba
49 m²
V. kerület, Lipótváros, Akadémia utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

110 M Ft
3 szoba
61 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Rákóczi út
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

192 M Ft
5 szoba
122 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Cserhalom utca 4
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

355 M Ft
5 szoba
117 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

139.935 M Ft
2 szoba
67 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, István utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

84 M Ft
2 szoba
47 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

179.9 M Ft
4 + 1 szoba
155 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

262.035 M Ft
4 szoba
150 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

127.12 M Ft
3 szoba
81 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

26 M Ft
1 szoba
26 m²
XIII. kerület, Angyalföld
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

84.9 M Ft
5 + 2 szoba
124 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Népfürdő utca 47
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

145.22 M Ft
3 szoba
81 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Raoul Wallenberg utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület