Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, földszint

+ 9 kép 1/12
94 990 000 Ft94.99 M Ft 1 938 571 Ft/m2
2 szoba
földszint
építés éve:2023

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 435
Patai Erika
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

XIII. kerület zöldövezeti városnegyedében 33 lakásos társasház.

- liftes társasház
- 2 szobás ingatlan
- 49,5 nm alapterületű, 5,9 nm-es terasszal, valamint egy saját 25,5 nm-es kerttel
- földszinti, kertkapcsolatos
- 2 szobás (amerikai konyhás nappali + 1 háló)
- fűtés, hűtés: levegős hőszivattyús rendszert használ, mennyezeti fűtés-hűtés kialakítással
- a lakás belső ajtókkal, burkolatokkal, szaniterekkel kerül átadásra
- gépkocsi beálló külön vásárolható

További információval, megtekintéssel kapcsolatban keressen bizalommal!
Projekt bemutatása

XIII. kerület kertvárosi, zöldövezeti negyedének központjában kimagasló műszaki felszereltséggel rendelkező lakások várják új tulajdonosaikat.
Az ingatlanok modern kialakítása, látványos homlokzata, valamint a hőszivattyús fűtésrendszerük által biztosított alacsony rezsiköltség ideális választást jelentenek igényes, tudatos vásárlók és ingatlanbefektetők számára.

A projekt keretén belül egy 33 lakásos, modern, újépítésű társasház kerül felépítésre.
Főbb jellemzők:
• a projekt egy 33 lakásos emelt minőségű, társasházi beruházás keretein belül valósul meg
• a társasházban 33 személygépkocsi beállóhely található a -1-es pinceszinten
• a kiválasztott lakásokhoz tároló helyiségek is vásárolhatók, akár önállóan akár közvetlen autóbeálló kapcsolattal is
• a lakások 30-84 m² közötti változó méretűek, elrendezésben a garzontól az egy- két- és három hálószobásig választhatóak
• a földszinti lakások mindegyike saját privát kerttel és/vagy nagy alapterületű terasszal rendelkezik
•az épület összes lakó egysége saját-kizárólagos használatú erkéllyel, terasszal és/vagy loggiával rendelkezik

Fizetési ütemezés: 20-80%
A lakások várható birtokbaadása: 2026. I. negyedév
Jelenlegi készültségi fok: 90%

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 09. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1939 e Ft
1858 e Ft -4%
1690 e Ft -15%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
94.99 M Ft m Ft
90.4 m Ft -5%
88.7 m Ft -7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

70 M Ft
4 szoba
75 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

262.035 M Ft
4 szoba
150 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

179.9 M Ft
4 + 1 szoba
155 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

72 M Ft
4 szoba
80 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

113 M Ft
3 szoba
67 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Szent István körút
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

290 M Ft
4 szoba
128 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

111.34 M Ft
2 szoba
55 m²
XI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XI. kerület

279 M Ft
5 szoba
209 m²
XV. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XV. kerület

135 M Ft
4 szoba
128 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

79.99 M Ft
3 + 2 szoba
63 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

52.9 M Ft
2 szoba
36 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

146.496 M Ft
4 szoba
80 m²
XIII. kerület, Angyalföld
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

58.5 M Ft
3 + 1 szoba
80 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

33.9 M Ft
1 + 1 szoba
29 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

74.9 M Ft
2 szoba
54 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

127.12 M Ft
3 szoba
81 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca